CHARM kľúčenka

PicsArt_11-11-02.25.24

Krásna, tajomná a zvodná. Aj vy takáto môžete byť, stačí vedieť, ako na to. Kým oblečením dokážete zaujať a upútať, doplnkami pritiahnete na seba úplne všetku pozornosť. Staňte sa aj vy stredobodom pozornosti.

Doplnky nie sú len náramky, náhrdelníky či náušnice. Sú to aj kľúčenky a prívesky, ktoré si môžete zavesiť všade tam, kam chcete. Ozdobte si svoju kabelku, peňaženku alebo kľúče práve kľúčenkou.
Pre každú rozvážnu a krásnu ženu máme osobitnú kľúčenku, ktorá vám nielen dozdobí vašu osobnosť, ale taktiež dodá dôležité sebavedomie.
Najnovšia kolekcia Charm kľúčeniek je pre každú stránku vášho ja. Každý z nás má niekoľko stránok. Každú máme pre inú situáciu, pre iných ľudí. Vďaka najnovším kľúčenkám dodáte každej svojej stránke časť, ktorá vám doteraz chýbala.

Aká ste vy? Ukážte svoju stránku, ktorú máte najradšej a ktorú preferujete aj pomocou našich kľúčeniek. Tie sú inšpirované silnými a sebavedomými ženami, ktoré milujú jemné doplnky.
Vyberte si symboly, ktoré pre vás znamenajú to najviac. Či už sa vám spájajú s krásnymi a cennými spomienkami na dávno minulé časy alebo s milovanými osobami, ktoré ste mali či stále máte v živote. Noste pri sebe spomienky a krásne zážitky aj v podobe kľúčeniek, ktoré vám budú visieť z miest, na ktoré ich pripevníte.

Vyjadrite, čo vás robí takou aká ste prostredníctvom šperkov. Nikdy to nebolo ľahšie! Stačí si vybrať svoje živly a kombinovať ich presne tak, ako túžite.
Kolekcia Charm je tu pre každú, ktorá chce zo seba niečo odhaliť, no pritom nepovedať nič. Ktorá chce pôsobiť sebavedomo, no pritom vedieť splynúť s davom. A taktiež tá, ktorá túži po dobrodružstve, no miluje aj pokojné dni doma pri knihe a káve. V tejto kolekcií sa nájde naozaj každá, stačí vyberať srdcom.

Close Menu
×

Cart