CHARMBAND – náramky s príveskami

Leto je už za nami a jeseň so zimou spolu s novými trendmi v móde klope na dvere. Aj vy sa už tešíte na vrstvenie oblečenia, nosenie čapíc a neskôr aj šálov a rukavíc? Určite by ste ani v tomto období nemali zabúdať na doplnky, ktoré dotvárajú úplne celý outfit a hovoria mnoho aj o vás.
PULSO. si aj na ďalšiu sezónu pre vás pripravili mnoho krásnych kúskov, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Medzi tie najnovšie sa radia náramky z ušľachtilej ocele, ktoré nájdete vo farbách:

zlatá, strieborná, ružové zlato, ktoré je dnes veľmi obľúbené, strieborná s kombináciou ružového zlata, čierna, čierna s kombináciou striebra, čierna s kombináciou ružového zlata.

A nechýbajú ani náramky z umelej kože a kožené, ktoré nájdete vo viacerých farbách, ružová, béžová, modrá, biela a iné. Náramky sú jednoducho kúsky, ktoré by vám doma určite nemali chýbať, pretože ich môžete skombinovať do každého jedného outfitu počas celého roka. Dotvárajú nielen outfit, ale takisto aj celú vašu osobnosť.

Novinkou sú aj prívesky, na ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Tie nájdete vo farbách zlatá, strieborná, ružové zlato.

Výhodou náramkov je najmä to, že sú výrazné a širšie, takže sa vám na ruke nestratia. Pekne vyniknú a každý si ich hneď všimne. V ponuke si nájdete určite aj ten svoj, pretože je ich naozaj v hojnom počte.

Pozornosť treba dať aj na krásne prívesky, ktoré sú jemné a výrazné. Oživte si svoj náramok príveskom ako je napríklad štvorlístok, srdiečko, kotva, lietadlo či mapa sveta. Strieborné prívesky krásne vyniknú na tmavom náramku, zlaté zas na bledších farbách. Veľmi zaujímavá kombinácia je napríklad zlatý náramok so zlatým príveskom.
Nenosíte často doplnky, no náramky vás zaujali? Darujte ich ako darček a uvidíte, že potešíte svojich priateľov či blízkych, pretože PULSO. charm náramky si zamiluje úplne každý.