COFFEE kolekcia charm

PicsArt_11-10-06.20.59

Elegancia sa dnes nosí. Či už tá športová, v ktorej sú zakomponované športovejšie prvky ako tenisky, alebo tá klasická, na ktorú sme všetci zvyknutí, nikdy jej nesmú chýbať doplnky, ktoré ju dotvoria. Náramky, hodinky, prívesky alebo náhrdelníky. Je na vás, na čo stavíte, no my vieme, čo vám presne chýba.

To, čo vám rozhodne chýba a mali by ste si doplniť do svojej kolekcie šperkov sú naše najnovšie coffee charm náramky. Najnovšia kolekcia so sebou prináša jemné farby ako napríklad kávová. V kombinácií s náramkami v ružovozlatej alebo krémovej vyzerajú náramky ešte lepšie, a preto by vám rozhodne doma nemali chýbať.

Samozrejme, každý náramok vyzerá ešte lepšie, ak je doplnený aj o nejaký prívesok. V našej ponuke ich nájdete niekoľko desiatok, z ktorých si rozhodne vyberiete. Či už si vyskladáte vlastné meno, meno niekoho iného alebo si na náramok dáte prívesky obľúbených vecí, je len na vás. Rozhodne však zažiarite pri akejkoľvek príležitosti.

Tento typ náramkov sa dá veľmi jednoducho skombinovať aj s hodinkami. Tmavšia farba sa hodí takmer ku všetkému, a preto nebudete mať nikdy problém nosiť spolu s náramkom hodinky alebo dokonca ďalšie náramky rôznych farebných odtieňov.

Farebné odtiene v najnovšej kolekcií perfektne dopĺňajú elegantný outfit, no takisto sa skvelo hodia aj na bežné nosenie. V dnešnej dobe existuje niekoľko rôznych smerov v móde, ktoré si môžete sami vybrať a do všetkých sa budú naše náramky hodiť.

Takýmto krásnym náramkom však môžete potešiť aj svoju najlepšiu kamarátku, sestru, mamu či inú ženu, ktorú máte v okolí. Náramky sa dajú pomocou príveskov zosobniť. Vytvoríte tak darček presne podľa toho, čo daná osoba preferuje alebo má rada.Najnovšia kolekcia coffee charm náramkov ponúka eleganciu v kombinácií so štýlovosťou. V náramkoch sa nájde úplne každý, čo ich robí ešte výnimočnejšími.

Close Menu
×

Cart