Darčekové balenie grátis!

darcekove-balenie

Nie je nič krajšie ako obdarovať niekoho iného alebo samých seba pekným doplnkom či šperkom. Samotný darček poteší, no to, čo urobí dôležitý dojem, je samotné balenie, v ktorom kúsok darujete. 


V prípade, že chcete obdarovať niekoho iného, dokážete pekné balenie urobiť aj sami. Kúpite si baliaci papier, možno nejakú peknú krabičku, ktorá vystihuje osobnosť daného človeka. Problém však je, že do tohto všetkého musíte investovať nielen peniaze, ale aj svoj drahocenný čas. 

Zabudnite na obyčajné zásielky a stavte na naše nové balenie, ktoré máme nielen pre charm náramky. Vyrobené je vlastnoručne, od nás pre vás. Na každom balíčku si dávame záležať. Všetky sú vždy pekne pripravené, a tak, aby ste sa mohli potešiť hneď po otvorení zásielky. Nie až potom, ako náramok vyberiete.


Veríme, že na detailoch a menších drobnostiach záleží rovnako ako na hlavných “veľkých” veciach. Práve preto nezabúdame, že balenie vidíte ako prvé. Chceme, aby vás naladilo do dobrej nálady a pripravilo na to, že o chvíľku uvidíte kúsok, ktorý ste si objednali. 


Charm náramky píšu ľudské príbehy. Ukazujú, čo máme radi, čo sme si prežili alebo ako nás vnímajú iní ľudia. Svoje pocity a nálady môžete vyjadriť veľmi jednoducho, jedným z príveskov z našej ponuky. 

Peknú myšlienku Charm náramkov dopĺňajú vlastnoručne vyrobené balenia. Tie sa skladajú z krabičky, v ktorej nájdete poďakovanie za objednávku, návod ako sa starať o šperky, zľavový kupón a následne samotný výrobok. Aby sa vám po ceste náramok nijako nepoškodil, samozrejmosťou je aj slamená výplň. 

Potešte seba a objednajte si náramok charm, ktorý vám príde zabalený v tom najkrajšom balení. Poprípade objednajte náramok svojim blízkym a netrápte sa tým, že by ste museli kupovať ešte samotné špeciálne darčekové balenie. 

Charm náramky sú už od poslania pripravené urobiť radosť komukoľvek, kto ich dostane do ruky. Vyberte si zo širokej ponuky a užite si krásny a pritom univerzálny doplnok hodiaci sa k akémukoľvek outfitu.

Close Menu
×

Cart