Embosovacie kliešte na mieru

embosovacie-klieste-na-mieru-1

Dekorovanie papiera je možné robiť viacerými spôsobmi. Okrem nálepiek, zvýrazňovačov, fixiek a iných klasických potrieb, ktoré používame na dennej báze, sa dá využívať aj tzv. embosovanie. Komplikované slovo však nepredstavuje nič náročné. Na to, aby ste svoj papier, list, zošit alebo knihu mohli skrášliť zaujímavým reliéfom, vám stačia naše špeciálne kliešte na mieru.

Výhodou kliešťov je to, že sa dajú upraviť presne podľa vašich predstáv. Sami si vyberiete, aký reliéf, prípadne vzor sa na papieri objaví. Môže to byť vaše meno, obľúbený symbol alebo slovo, ktoré vystihuje niečo vám blízke.

Následné používanie je tiež rýchle a vhodné pre každého. Po napísaní textu na papier stačí, aby ste jednu jeho časť umiestnili do kliešťov a následne mierne zatlačili. Reliéf je minimalistický, no pritom veľmi zaujímavý. Pritiahne pozornosť a skrášli celok. Vhodný je nielen na listy, ktoré píšete priateľom a známym, ale aj na pozvánky na oslavy, svadby alebo výročia.

Nechajte si urobiť kliešte s dátumom akcie, na ktorú blízkych pozývate, alebo využite vzor spojený s typom oslavy. Napríklad, na svadbu sú vhodné holubice či obrúčky. Na oslavu zas balóny alebo torta. Je len na vás, aký reliéf budú kliešte vytvárať.

Embosovacie kliešte sú niečím, s čím sa na pravidelnej báze nestretnete. Práve vďaka tomu nimi dokážete zaujať aj každého čitateľa. Využiť ich viete počas mnohých udalostí a situácií. Skvelo sa dopĺňajú s ďalšími dekoráciami, ako napríklad pečiatkami, nálepkami alebo farebnými lepiacimi páskami.

Vyskúšajte embosovacie kliešte a skrášlite si svoje listy, zápisníky či dokonca knihy. Zlaďte ich do jednotného alebo viacerých štýlov a vytvorte pekný celok. A ak chcete niekoho potešiť, darujte kliešte svojim blízkym. Nechajte im vytvoriť vzor na mieru podľa ich osobnosti. Inšpirujte sa tým, čo majú radi, a vyčarujte im úsmev na perách.