JAR je tu!

LRM_EXPORT_143270962167201_20190523_174441826

Prvý jarný deň je úspešne za nami a spolu s ďalším ročným obdobím k nám konečne zavítalo pekné a slnečné počasie. Ak ste sa rozhodli pretriediť si šatník, vytiahnuť z krabíc jarné topánky a vytvárate outfity na teplejšie dni, nezabudnite ani na jednu dôležitú vec, ktorou sú doplnky. Tie totižto dokážu dotvoriť úplne celý outfit a dotiahnuť ho do dokonalosti.

S jarným počasím prichádza aj nová kolekcia našich náramkov, ktoré si rozhodne zamilujete aj vy. Nesmieme vynechať ani krásne hodinky Luxury, o ktorých si hneď teraz povieme niečo viac.
Hodinky Luxury sú vhodné pre úplne každého, kto miluje módu. Na prvý pohľad môžu vyzerať ako doplnok len do elegantného a formálneho outfitu, no nesmiete sa nechať zmiasť. Tieto hodinky sa hodia ako do formálneho, tak aj do neformálneho pohodlného outfitu. Či už máte na nohách lodičky alebo tenisky, po hodinkách ako sú tieto môžete rozhodne siahnuť.

Pri hodinkách máte výber aj z niekoľkých prevedení a to z čierneho, rosegold, rosegold and black a silver prevedenia. Je len na vás, na ktoré z nich stavíte.
Keďže sme už vyššie spomenuli, že doplnky tvoria celý outfit, okrem hodiniek vám pripomenieme aj našu kolekciu náramkov, ktoré si môžete osviežiť rôznymi príveskami. Každý náramok je iný a originálny, pretože si ho skladáte vy sami. Príveskov je naozaj veľké množstvo, a preto si ten svoj obľúbený určite nájdete aj vy.


Veľmi obľúbené prívesky sú najmä tie s písmenami, pretože si vďaka nim môžete zostaviť na svojom náramku vaše vlastné meno, iniciály alebo nejaké slovo, ktoré vám niečo alebo niekoho pripomína.
Náramky aj hodinky z našich kolekcií sú výnimočné a hodia sa úplne každému, kto miluje štýlové doplnky a túži vyniknúť nejakým originálnym a zaujímavým kúskom.

Close Menu
×

Cart