Cocktail Girl Silver

Si ženou, ktorá miluje ako bežné dni, tak aj dlhé noci s priateľkami na tanečnom parkete?

Užívaš si každý jeden deň tak, ako by bol posledný? Zamiluj sa do našej novej kolekcie Cocktail Girl Silver, ktorá je presne vytvorená pre dievčatá a ženy ako si ty. Tajomná a okúzľujúca zároveň. Podmaň si všetkých okolo seba a to aj bez jediného slova. Tvoj vzhľad napovie úplne všetko. Či už vo dne alebo v noci, rozhodne by ti nemal chýbať náramok so zaujímavými príveskami, ktoré poodhalia niečo z tvojej osobnosti. Neprezrádzaj však úplne všetko!

V našej kolekcií Cocktail Girl Silver nájdeš prívesky ako drink, palma, ananás a pelikán.

Všetky môžeš skombinovať tak, aby hovorili tvoj príbeh. Povedz o sebe len to čo chceš a to aj bez slov! Na svojej ruke môžeš nosiť spomienky, zážitky alebo obľúbené veci, ktoré sa ti páčia. Kombinácií sú desiatky a je len na tebe, na ktorú stavíš.

Pozri si kolekciu

Cocktail Girl Silver

Kombinuj

Prívesky sa dajú skombinovať do bežného dňa, do práce, školy alebo len tak do mesta, no taktiež ich môžeš nosiť vtedy, keď ideš s priateľkami večer von. Očar, zaujmi a okúzli niečím, čo v okolí nemá takmer nik. Buď zaujímavá a originálna. S našimi šperkami to ide jednoduchšie, ako si myslíš.

To, ktorý prívesok si vyberieš, je len na tebe

Ak sa nevieš rozhodnúť, stav rovno na všetky. Perfektne spolu totižto sedia, jednoducho sa kombinujú a skvelo spolu vyzerajú. Noste ich s hrdosťou a radosťou, ktorú vidno. Poteš náramkom alebo príveskom z tejto kolekcie svoju priateľku a spolu si vyrazte za nočným dobrodružstvom, počas ktorého budete úplne inými osobnosťami. Tajomnými osobami, ktoré neprezradia takmer nič, no ich náramok zopár slov povie. A to len prostredníctvom príveskov.

ZÍSKAJ ZĽAVU A DARČEK!

Je čas, aby ste zažiarili

Produkty v našom e-shope sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele na každodenné používanie. Môžete ich kombinovať s viacerými produktmi.