Náramky z minerálov

Počas tohto roku budú spolu s mušľami veľmi obľúbené aj minerálne kamene. Ich výhodou je farebná rozmanitosť, vďaka čomu si príde na svoje úplne každý. Sú tiež veľmi zaujímavé a okrem jednofarebných nájdete aj viacfarebné.

Základom každého outfitu sú doplnky, ktoré ho oživia, doplnia a určitým spôsobom zmenia. Výber doplnku by mal byť preto dobre premyslený, nehovoriac o tom, že musí dobre ladiť nielen s oblečením, ale aj ďalším šperkom, ktorý už na sebe máte. V jednoduchosti je však krása a pre leto to platí dvojnásobne. Je preto dobré staviť na jeden výrazný a zaujímavý šperk.

A keďže my vieme, že minerálne kamene dnes patria medzi kúsky, ktoré by nemali doma chýbať nikomu, pripravili sme si pre vás novú kolekciu náramkov, ktoré kombinujú práve tieto kúsky.

V ponuke nájdete niekoľko farebných možností, z ktorých si vyberie úplne každý. Lepšie je kúpiť si rovno niekoľko, aby ste ich vedeli skombinovať do každého outfitu. Minerálne kamene sú výrazným prvkom, ktorý netreba kombinovať s nijakým ďalším doplnkom. Sú výrazné samé o sebe a celý outfit vedia od základov zmeniť.

Hraj sa s farbami!

V najnovšej kolekcií nechýbajú ani farebné kombinácie ako čierne kamene s bledo-modrými či ružové s červenými a bielymi kameňmi. Kombinácií je neúrekom a preto sa nebojte a kombinujte. Móda je hra a to, čo nosíte sa odvíja od vášho osobného štýlu. Noste to, čo sa vám páči a čo máte radi. Pridajte k nudnému outfitu zaujímavý šperk vo forme náramkov z minerálnych kameňov a zaujmite každého. Vytvorte si svoje vlastné módne pravidlá a riaďte sa len nimi!

To, ktorý náramok si vyberieš, je len na tebe

Zaujmite svojím náramkom aj vy. Bledšie varianty budú vhodné na bežné denné nosenie. Majte ich so sebou v práci, v škole alebo na káve s priateľmi. Tmavšie varianty sa vám budú hodiť nielen na denné, ale taktiež na večerné nosenie. Skombinujte ich s večernou róbou alebo elegantným outfitom. Dodáte mu veľmi jednoducho a rýchlo šmrnc.

ZÍSKAJ ZĽAVU A DARČEK!

Je čas, aby ste zažiarili

Produkty v našom e-shope sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele na každodenné používanie. Môžete ich kombinovať s viacerými produktmi.

Close Menu
×

Cart