Travel Silver

Kolekcia Travel Silver je pre všetky milovníčky cestovania

Cestovanie je vášeň. Je to niečo, čo prinesie zážitky, spomienky, skúsenosti a nových priateľov. Vďaka cestovaniu spoznávame nové krajiny, vidíme mnohé iné národnosti a stretávame ľudí, ktorých by sme inak nestretli. A pre tie z vás, ktoré cestovanie milujú z celého srdca, máme aj nové prívesky. Doplnky dokážu vypovedať o osobnosti veľa. Dokážu rozpovedať príbeh bez jediného slova. Ak aj vy v srdci nosíte krásne zážitky a spomienky, ktoré by ste chceli mať na svojom zápästí, stavte na našu najnovšiu kolekciu Travel Silver. V tej sa nachádzajú prívesky ako fotoaparát, mapa či lietadlo.

Symbolické prívesky môžete kombinovať s akýmikoľvek inými príveskami.

Vstúpte aj vy do sveta zaujímavých šperkov, ktoré nie sú len o tom, aby doplnili váš outfit. Tieto prívesky majú hlbší význam, ktorý si môžete nechať len pre seba alebo sa s ním podeliť aj so svojimi priateľmi.

Pozri si kolekciu

Travel Silver

Vytvorte si svoj osobný štýl pomocou týchto príveskov.

Môžete si byť viac ako istí, že rovnaký náramok ako vy nebude mať nik. Je len na vás, na akú kombináciu stavíte a čo vytvoríte. Fantázií sa medze nekladú a pri módnych doplnkoch a šperkoch to platí dvojnásobne.
Naša kolekcia Travel Silver pozostáva z príveskov, ktoré jasne naznačujú lásku k cestovaniu a spoznávaniu nových miest. Zaujímavé strieborné prívesky sa perfektne hodia aj k iným doplnkom, na ktoré stavíte. V kombinácií s hodinkami vyznie náramok najlepšie.

Vyberte si prívesky, ktoré vás vystihujú najviac a ukážte to, čo máte radi!

Noste ich s hrdosťou a s potešením. Na výber máte naozaj veľké množstvo rôznych zaujímavých kúskov, ktoré rozhodne sadnú skvelo do vášho štýlu. Dodajte svojmu vzhľadu úplne iný nádych a zmeňte sa na štýlovú milovníčku cestovania, ktorá udáva trendy každý jeden deň. Je len na vás, ktorý prívesok vám v tom pomôže.

ZÍSKAJ ZĽAVU A DARČEK!

Je čas, aby ste zažiarili

Produkty v našom e-shope sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele na každodenné používanie. Môžete ich kombinovať s viacerými produktmi.