Wedding Time

Si ženou, ktorá miluje detaily? Svadba je predsa o nich!

Svadba je krásnym dňom, na ktorý nezabudne snáď nikto. Na to, aby bola perfektná, sa musí plánovať s predstihom. Mnohé nevesty, či dokonca ženíchovia, majú presnú predstavu, ako chcú, aby ich svadba vyzerala. Niektorí majú minimálne menšiu inšpiráciu zo svadieb niekoho iného. Každá svadba stavia na správnych doplnkoch a menších kúskoch. Sú to práve doplnky a maličkosti, ktoré dokážu vyčarovať tú správnu atmosféru. A keď sa vám zdajú dni tesne pred svadbou ťažké, samotný svadobný deň je ešte náročnejší. Netreba sa však ničoho báť.

Na svoju svadbu by sa mala tešiť každá nevesta a každý ženích. V novej kolekcií Wedding Tíme máme hlavne pre nevestu a jej družičky pripravené zaujímavé kúsky.

Svadobné obdobie pomaly s jarou a teplejším obdobím prichádza, preto rozhodne netreba na nič čakať. Kúpte si z našej ponuky všetko, čo potrebujete. Všetky kúsky môžeš skombinovať tak, aby hovorili tvoj príbeh. Povedz o sebe len to čo chceš a to aj bez slov! Na svojej ruke môžeš nosiť spomienky, zážitky alebo obľúbené veci, ktoré sa ti páčia. Kombinácií sú desiatky a je len na tebe, na ktorú stavíš. V našej najnovšej kolekcii zameranej na svadbu sa nájde každá jedna nevesta.

Každá svadba stavia na správnych doplnkoch a menších kúskoch. Sú to práve doplnky a maličkosti, ktoré dokážu vyčarovať tú správnu atmosféru.

Medzi najnovšími výrobkami nájdete krásne dekorované menovky, ktoré Vám vyrobíme na mieru podľa Vašich predstáv, washi pásky, samolepky (kľudne na mieru podľa Vašich predstáv) či pečatidlá s Vašimi iniciálmi, s ktorými môžte ozdobiť nielen obálky s pozvánkou ale kľudne aj zasadací poriadok či výzdobu. Nechýbajú ani väčšie ozdobné papiere napríklad na menu, zo širokej ponuky si vyberie každý. Nadizajnujeme, vytlačíme, zabalíme a dodáme. Všetky výrobky sú v elegantnom a peknom dizajne. Hodia sa na každú svadbu, či už to bude svadba klasická, v prírode alebo na pláži.

Pozri si kolekciu

Wedding Time

Kombinuj farby, neboj sa zladiť si to podľa svojich predstáv.

Náš základný svadobný set obsahuje náramok charm s nápisom nevesta a symbolom svadobného prsteňa a 5ks Pulso náramkov pre tvoje družičky alebo parťáčky pri rozlúčke so slobodou (na výber dve farebné kombinácie). Bežná cena tohto setu je 103€, no my ti ho ponúkame za akciovú cenu 69€ a navyše s darčekom. (V cene máte darčekovú poukážku v hodnote 10€ a darčekové balenie tohto setu grátis). Sety sú v jemných pastelových farbách s nápisom love a bride. Neboj sa vieme ich zladiť aj podľa tvojich predstáv. Nápis na charm náramku môže byť akýkoľvek a stužky môžu ladiť s farbami výzdoby alebo s farbou šiat družičiek. Nápis na Pulso náramky vieme tiež upraviť. Stačí napísať pre viac detailov info@pulso.sk

To, ktorý set si vyberieš je len na tebe. Pastelové farby sme vybrali aby jemne dopĺňali danú atmosféru.

Ak sa neviešieš rozhodnúť, alebo sa ti farby našich setov nehodia, vyber si vlastné. Napíš nám aby sme si dohodli detaily, štýl, nápisy, farby, počet kusov. Nakoľko môžeš požiadať o set charm náramku s viacerými kusami Pulso náramkov. Alebo môžeš chcieť set všetkých charm náramkov s menami družičiek alebo žien, s ktorými tráviš rozlúčku so slobodou. Zlaď farby Pulso náramkov so šatami družičiek alebo kľudne s výzdobou a daruj ich ako darček svadobným hosťom, samozrejme ženám. Cenu zašleme po zadaní všetkých potrebných informácií ako by mal vyzerať tvoj set náramkov. Základný cenník nájdeš tu Svadba cenník.

Hlavne v predstihuje. Nezabúdaj, že ak chceš aby sme to zladili podľa tvojich predstáv a stihli to na čas, potrebujeme 30 dní na výrobu.

Nezabúdaj, že ak chceš dokonalý set podľa svojich požiadaviek musíš rátať s tým že od zadania objednávky a dohodnutia detailov nám bude trvať vyrobiť ich približne 30 dní. Naše Pulso náramky z elegantnej a elastickej tkaniny môžeš darovať aj ako darček svojim hosťom ženského pohlavia, zlaď ich kľudne s farbou výzdoby. Dajú sa využiť aj ako gumičky do vlasov. Poprípade zlaď tieto náramky so šatami družičiek. Páčia sa ti viac CHARM náramky a chceš ich ako darček pre svoje naj kámošky, s ktorými tráviš rozlúčku so slobodou? Žiaden problém, vytvor si nielen svoj príbeh ale aj Váš spoločný. Napíš na náramok každej jej meno, iniciály alebo im kľudne vyskladaj prívesky, ktoré ich niečim vystihujú. Napríklad kalich vína tej čo má rada vínko, fotoaparát zase tej čo rada fotí, mapu sveta vášnivej cestovateľke a kopu iných kombinácií.

ZÍSKAJ ZĽAVU A DARČEK!

Je čas, aby ste zažiarili

Produkty v našom e-shope sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele na každodenné používanie. Môžete ich kombinovať s viacerými produktmi.

Close Menu
×

Cart