Leto plné farieb!

019

Leto je ročným obdobím, ktoré miluje snáď každý. Teplo, slnečné lúče, dovolenky a dobrá nálada. Čo viac si priať? Okrem všetkého spomenutého je však leto aj obdobím, kedy do šatníka zaraďujeme omnoho viac farieb. Nebojíme sa kombinovať červenú, žltú alebo oranžovú. Toto leto by nemalo byť výnimkou a rozhodne by ste si ho vo farbách mali užiť aj vy.

Ročné obdobia náš šatník vo veľkom ovplyvňujú vo viacerých smeroch. Okrem toho, že ovplyvňujú počet vrstiev oblečenia, majú taktiež dopad na farby, ktoré si vyberáme. Určite aj vy na sebe pozorujete, že počas jesene a zimy vyťahujete skôr tmavé oblečenie a na jar a v lete presne opak.

Teplé letné počasie nás akosi inšpiruje k tomu, aby sme zo šatníka vyťahovali zaujímavé farebné kúsky a nielen to. Rovnako sú na tom doplnky, ktoré vidno omnoho lepšie v letných outfitoch.

Ak nie ste práve milovníkom farebných outfitov a radšej siahnete po tmavších farbách, nebojte sa experimentovať. Namiesto toho, aby ste si obliekli červené tričko alebo modrú sukňu, si pokojne vyberte len zaujímavé farebné doplnky. Tie celý, dokonca aj tmavý outfit rozžiaria.

Nemáte po ruke doplnok, ktorý by sa k vášmu outfitu hodil? V tom prípade je pre vás naša kolekcia klasických náramkov a náramkov z minerálnych kameňov ako stvorená. Nájdete v nej rôzne farebné kombinácie vhodné k formálnemu aj ležérnemu štýlu obliekania.

Leto je časom, kedy môžete kombinovať aj nekombinovateľné. Fantázii sa medze nekladú a je len na vás, aký doplnok zvolíte. Najlepšie na všetkom je, že nemusíte zostať len pri jednom! Vyberte si rovno dva alebo tri náramky z minerálnych kameňov a noste ich všetky. Nebojte sa ukázať svoj štýl, ktorý je unikátny.

V našej ponuke nájdete veľké množstvo farebných prevedení. Od tmavších k bledším. Od jednoduchších k zložitejším. Výber je len na vás. K jednofarebnému outfitu môžete taktiež skombinovať oba typy náramkov. Na jednu ruku si dajte kúsok z minerálnych kameňov a na druhú náš klasický náramok. Pritiahnite na seba pozornosť.

Snáď najväčšou výhodou je, že naše náramky sa dajú skombinovať aj s inými doplnkami. Pokojne ich noste so svojimi obľúbenými zlatými alebo striebornými náušnicami, prsteňmi, náramkami a množstvom ďalšieho. Krásne však vyniknú aj úplne samé.

A čo následne v zime? Náramky môžete nosiť, samozrejme, aj v zime. Skvelo sa hodia do farebných aj tmavších outfitov. Vedia každý kúsok rozžiariť a hodia sa každej osobnosti. Vyzerajú dobre v kombinácii so šatami, tričkom a dokonca aj svetrom. Nebojte sa vyskúšať naše farebné náramky. Uvidíte, že sa v nich skvelo nájdete a zamilujete si ich hneď, ako ich dáte na ruku.

Close Menu
×

Cart