Náš nový MERCH!

merch

Popri všetkých doplnkoch krášliacich našich zákazníkov, sme vytvorili aj špeciálny merch. V tomto merchi sa budú nachádzať zaujímavé kúsky. Tie môžu zaujať aj tých, ktorým šperky moc nehovoria a radšej stavia na rôzne iné produkty. Dnes vám tak veľmi radi predstavíme nové kúsky.


Eco tašky
Ekológia nie je len trend. Je to potreba a záchrana našej planéty. Každý z nás by sa mal voči tejto problematike postaviť a začať robiť niečo pre seba a pre našu planétu. Treba začať od seba a stačí maličkosťami. Môžete začať napríklad tým, že používanie plastov obmedzíte na minimum. V tom vám môžu pomôcť aj naše najnovšie eco tašky.
Tie rozhodne plastové nie sú. Ich výhodou je nielen krásny dizajn, ale taktiež dlhé rameno. Vďaka tomu si ich môžete jednoducho prehodiť cez plece alebo chytiť do ruky. Sú dostatočne veľké, a tak do nich dáte všetok svoj nákup.


Vankúše a poháre
Rozhodli sme sa, že skrášlime aj vašu domácnosť. Pomocou vankúšov si môžete dozdobiť svoje kreslo alebo pohovku. Samozrejme, na vankúši sa veľmi príjemne aj spí.
Vankúše majú v strede grafiky rôzne nápisy, ktoré pobavia alebo vyčarujú úsmev na tvári.
Rovnako sú na tom aj šálky. Z tých môžete piť každé ráno svoju kávu alebo čaj. Šálky majú aj lyžičku. Tá sa dá jednoducho odložiť do uška. Šálkam nechýbajú pekné výroky.


Tričká
A pre tých, ktorí majú radi skôr módu a oblečenie, sme si pripravili tričká. Tie sú veľmi pohodlné, príjemné na dotyk a jednoducho skombinovateľné. Sú totižto biele s jemným detailom ktorý dopĺňa všetky produkty nášho MERCHU a tým su kvety čerešne (alebo japonskej Sakury) ako chcete a zaujímavým výrokom v strede. Výrok pobaví alebo len vyčaruje úsmev na tvári.
Náš nový merch sa skladá z praktických kúskov. Ocení ho každý, kto hľadá zaujímavé veci na seba alebo do domácnosti. Výrobky sú vhodné aj vo forme originálneho darčeka. Ten môžete darovať podľa charakteru osobnosti.

Close Menu
×

Cart