Nová kolekcia “PULSO ZÁLOŽKA”

LRM_EXPORT_587768063321771_20191015_153150039

Knihy, ktoré prečítame, tvoria našu osobnosť, naše poznatky a to, kým sme. Vďaka knihám môžeme spoznať iné miesta, zažiť spolu s hlavnými postavami všetky dobrodružstvá a predstaviť si scény, ktoré by sme nikde inde, než v našej hlave, vidieť nemohli. S knihami sa však spájajú aj záložky.


Aj kniha môže dostať doplnok. Ten ju vie skrášliť a dodať jej úplne iný nádych. Kým v minulosti sa záložky považovali skôr za praktickú vec, dnes je povznesená na vyššiu úroveň. Záložky môžeme nájsť v mnohých prevedeniach. Od kovových, cez papierové až k látkovým. Aké si vyberiete vy?


V našej najnovšej kolekcií sme sa zamerali práve na tento maličký doplnok. Vec, ktorú každý dobre pozná a nechýba snáď nikomu, kto pravidelne číta. Ohýbať rohy na knihách sa totižto nepatrí a pamätať si čísla strán je často ťažké. Práve preto prichádzajú záložky.
Záložky nemusia byť iba nudnou vecou v knihe. Môže to byť doslova doplnok, ktorý vykúzli úsmev na perách. My sme sa preto rozhodli staviť na detail a zaujímavosť. Každá záložka je zaujímavá niečím iným. Vybrať si môžete z viacerých farebných dizajnov a vzorov.


So záložkami sa jednoducho manipuluje, pretože sú vytvorené z príjemného nekrčivého materiálu. Taktiež nesmieme zabudnúť na jemný detail na konci každej jednej. Záložky sú tiež dostatočne dlhé na to, aby ste si nimi vyznačili stranu, na ktorej ste práve skončili.
Každá záložka môže mať pre vás iný význam a môže sa vám spájať s jednotlivými prečítanými príbehmi. Čítanie bude odteraz ešte jednoduchšie a príjemnejšie. Pomocou našich záložiek si tak môžete jednoducho zaznačiť stranu, kde ste práve skončili.
Nezabúdajte ani na to, že záložka je milý darček pre každého knihomoľa. Ak neviete, čo najbližšie svojim blízkym kúpiť, stavte na ňu. Rozhodne ňou potešíte.

Close Menu
×

Cart