Obleč sa na mieru s PULSO.

mikiny-8 (1)

Túžili ste niekedy vyjsť z davu, zaujať a odlíšiť sa od jednofarebného a jednoliateho davu? Teraz máte jedinečnú príležitosť! Mikiny a tričká z našej novej kolekcie sú minimalistické, jednoduché, elegantné, no pritom stále unikátne a jedinečné. Pekná potlač či vtipný nápis vedia vyčarovať úsmev na tvári a zlepšiť náladu. Nehovoriac o tom, že môžu byť aj skvelým darčekom, ktorý vystihne osobnosť obdarovaného.

Mikiny z našej novej kolekcie sú nielen štýlové a nadčasové, ale takisto veľmi pohodlné a komfortné. Cítiť sa v nich budete veľmi dobre aj po niekoľkých hodinách nosenia. Nehovoriac o tom, že sa dajú sa ľahko skombinovať s inými kúskami v outfite.

To isté platí aj o tričkách, ktoré môžete nosiť celoročne. Počas jesene a zimy, keď je vonku chladno, si na ne len prehodíte sveter, prípadne ich zladíte s jednou z nových mikín. Fantázii sa medze nekladú a je len na vás, k akému výsledku sa dopracujete.

Pri tvorení outfitu je však nutné myslieť ešte na jednu vec. Tou je farebné prevedenie. Po ktorom odtieni siahnete? Ste skôr milovníkom klasických a jednoduchších kúskov? V tom prípade by ste sa mali poobzerať po bielej, čiernej, tmavomodrej a sivej. Na druhej strane, ak ste skôr experimentátorom a nedáte dopustiť na niečo zaujímavé, zvoliť by ste mali výraznú červenú, do očí bijúcu žltú alebo hravú zelenú. Možností je nespočetne veľa, takže si určite prídete na svoje.

Nová kolekcia mikín a tričiek predstavuje nielen štýlový kúsok odevu do šatníka, ale takisto unikátny darček pre sestru, mamu, kamarátku či akúkoľvek osobu, ktorá je vám blízka a chcete ju potešiť. Vyjadrite jednou modernou mikinou svoje city, náklonnosť alebo len lásku k blízkemu človeku, ktorý pre vás niečo znamená. Uvidíte, budete mať väčší úspech ako pri kúpe sviečky či inej menej originálnej darčekovej klasiky.

Navyše Vám vieme vyrobiť mikiny, či tričká na mieru s Vašim dizajnom, logom či fotkou nie len pre jednotlivcov ale aj pre firmy. Pri väčšom odbere možnosť zľavy, viac info o cenách a výrobe mailom info@pulso.sk