PULSO. náramky nielen pre ženy

1526485097716

Jar je v plnom prúde, pomaly k nám prichádza leto a s ním aj voľné dni a dovolenky. Okrem toho, že sa mení aj počasie, mení sa aj náš šatník a doplnky, ktoré nosíme. Ak ste si doteraz nezaobstarali nijaké doplnky, ktoré by mali oživiť váš šatník, máme pre vás samé novinky.

PULSO. je značka, ktorá ponúka ručne vyrábané kvalitné náramky. Tieto náramky sú veľmi štýlové a každá moderná žena či muž ich budú vedieť perfektne zladiť so svojim každodenným outfitom počas leta. Nová kolekcia totižto obsahuje naozaj krásne kúsky, ktoré si zamilujete okamžite.

Nová kolekcia náramkov, ktorú si už teraz môžete zakúpiť, obsahuje hneď niekoľko zaujímavých sád, ktoré sa vám budú určite hodiť. Sú to náramky rôznych farieb, ktoré sú na leto ako stvorené. Pozrite sa napríklad na sadu “Pulso Indiana Jones”, ktorá sa so svojimi indiánskymi vzormi presne hodí na toto obdobie. Krémová farba, ktorá symbolizuje hlboké indiánske tee pee či šípy, je vhodná nielen pre ženy, ale takisto aj pre mužov.

Na leto sa hodí napríklad aj sada s názvom “Pulso Azure Butterfly”, kde nájdete zas bledšie odtiene modrej farby. Azúrovo modrá je dnes IN a určite by vám doplnky v tejto farbe nemali doma chýbať.
Určite však sami dobre viete, že nájsť originálny darček je niekedy veľmi ťažké. Práve preto môžete staviť aj na kvalitné, ručne vyrábané náramky Pulso.

Vhodná je na to sada “Pulso Indiana Pink”, ktorá sa bude hodiť najmä ženám, pretože náramky v nej sú ladené do ružovej farby. Pre cestovateľov zas môže byť skvelou voľbou sada “Pulso Cruise America”.

Najnovšia kolekcia náramkov Pulso sety obsahuje veľmi originálne a najmä letne ladené náramky, ktoré by ste mali mať určite aj vy. Stavte aspoň na jednu sadu a uvidíte, že z ruky ich tak ľahko dolu nedáte.

Close Menu
×

Cart