Náramky plné farieb, letná kolekcia

Jar pomaly, ale isto odchádza a s ňou zhadzujeme aj vrstvy oblečenia. Nové ročné obdobie prišlo trochu neskôr a ak aj vy ste si ešte stále nekúpili žiadne nové oblečenie alebo doplnky, ktoré by ste k nemu mohli zladiť, mali by ste to hneď zmeniť. My sme si pripravili pre vás špeciálnu kolekciu náramkov, ktoré sa vám budú určite hodiť do krásnych slnečných dní.

Pastelové farby, ktoré sa vám budú hodiť k letným šatám, šortkám či krátkym tričkám, si určite hneď zamilujete. Doplnky patria k dôležitým kúskom celého outfitu, a preto by ste pri ich výbere mali dbať na to, čo si vôbec vyberiete alebo kúpite. Práve najnovšia, letná kolekcia našej značky PULSO., je jednou z tých, ktoré sa budú páčiť najmä tým ženám, ktoré majú radi svetlé a pastelové jarné farby.

Výhodou týchto náramkov je najmä to, že sa dajú jednoducho kombinovať a sú príjemné na nosenie. Hodia sa na každú ruku a vyzerajú na nej žensky a jemne. Sada sa skladá z troch náramkov, ktoré sú vytvorené z elastickej stužky a sú doplnené o zaujímavé a krásne doplnky, ako napríklad prívesky alebo strapce. Nie sú tak príliš jednoduché a všimne si ich úplne každý.

Na výber máte napríklad krásne modré kúsky, ktoré sa hodia najmä na dovolenkové obdobie, pretože sú doplnené o prívesky hviezdice a o strapce. Ďalšia kolekcia je zas v krásnej ružovej farbe, ktorá je takisto doplnená o krásne strapce a prívesok. Táto kolekcia sa hodí najmä pre ženy, ktoré majú radi ružové odtiene. V ponuke však nájdete ďalšie krásne farebné odtiene, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad.

Ručne vyrábané náramky PULSO. však neprinášajú len radosť z nosenia, ale takisto aj radosť zo skvelo poskladaného outfitu, v ktorom sa budete cítiť štýlovo a žensky.

Close Menu
×

Cart