Využi naše služby

Poznáš to... Chceš si dať vyrobiť niečo po čom túžiš a v reklamke od teba chcú veľké odbery aby si sa dostala k najlepšej cene. S nami to bude iné. Výroba už od jedného kusu!

Chceš narezať vizitky, papier, pozvánky, rozvrh hodín? Túžiš po samolepkách s vlastným dizajnom? Na hárku ako predávame my? My to dokážeme! Vyrobíme ti nielen samolepky ale aj magnetky akejkoľvek veľkosti či už na auto alebo chladničku. Dokážeme vyrobiť, či vyrezať skoro všetko na čo si pomyslíš. Stačí ak nám napíšeš na diary@pulso.sk

Ty máš nápad. My to zrealizujeme. Tak nám napíš určite ti pomôžeme! Nechaj všetko na nás!

Si školák či školáčka a nemáš kde vytlačiť a zviazať svoju diplomovku? Aj to dokážeme! Poprípadne chceš kalendár s fotkami či vlastným dizajnom? Až do veľkosti A3? Ani drôtená väzba nám nerobí problém, pošli podklady a máš to hotové ani sa nenazdáš! Už žiadne čakanie dlhé týždne!

Sleduj nás na Instagrame @pulso_diary

Na našom instagrame nájdeš nielen naše produkty, ktoré predávame a budeme ich časom pridávať viac a viac. Ale budeme tam pridávať aj naše práce, zákazky a veci, ktoré sme tvorili pre Vás. Oplatí sa nás sledovať! Nečakaj autekaj na náš instagram!

Splníme ti tie najrôznejšie požiadavky, stačí napísať a opýtať sa.

Dokážeme vyrobiť napríklad kalendáre či vreckové alebo nástenné. Samolepky, magnetky, etikety na fľaše, poháre. Diplomovky, viazanie plastovou alebo drôtenou väbou. Dokážeme vyrobiť plagáty, letáky, brožúry či knižky. Dokonca dokážeme vyvolať fotky. Poprípadne ak máš starší vyvolaný film alebo tzv. diáky z nich ti dokážeme urobiť digitálne fotky a potom ich aj vytlačiť. Chceš grafiku? Nie je problém. Webstránku alebo eshop? Napíš nám a skúsime ti pomôcť.

ZÍSKAJ ZĽAVU A DARČEK!

Je čas, aby ste zažiarili

Produkty v našom e-shope sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele na každodenné používanie. Môžete ich kombinovať s viacerými produktmi.

Close Menu
×

Cart