Chceš s nami spolupracovať?

Si mamička, blogerka, influencerka či máš rada sociálne siete a páčia sa ti naše produkty?

Neváhaj a vyskúšaj spoluprácu s nami! Ako na to? Je to veľmi jednoduché!

Objednaj si svoj štartovací balíček, nejaký náš produkt (výber necháme na tebe) ale doporučujeme náš charm náramok s nejakými príveskami. Nakoľko sú tieto produkty najpredávanejšie a s propagovaním týchto produktov máš väčšiu šancu na úspech.

My ako firma ti poskytujeme zľavu vo výške 30% s použitím kupónu PULSO a navyše pri nákupe nad 30€ máš dopravu grátis.
To sú také malé benefity na začiatok rozbehu tvojej kariéry a spolupráce s nami.

Ale to nie je všetko!

Následne pri objednávke musíš napísať do poznámky že máš záujem o spoluprácu. My ti vygenerujeme zľavový kód s tvojim menom a zašleme emailom na uvedenú emailovú adresu v objednávke, ktorý budeš môcť následne zdielať na tvojom instagrame, blogu, stránkach facebooku spolu s fotkami našich produktov, ktoré si prvotne objednáš. Následne my budeme sledovať ako sa ujal váš kód po dobu 10dní.

Ak to bude mať úspech a prídu prvé objednávky s tvojím kódom napíšeme ti, že sme si ťa vybrali a pošleme ti ďalší štartovací balíček grátis na propagovanie našich produktov spolu s tvojim jedinečným kódom a podmienkami pre spoluprácu.

Navyše môžeš na tom ešte zarobiť nakoľko keď sa rozhodneme pre teba, tak z každej objednávky s tvojim kódom máš u nás províziu z predaja raz mesačne k 10. dňu a to 5-10% podľa celkovej sumy z objednávok.

Tak veríme, že sa pre nás rozhodneš a posunieš našu značku vyššie a navyše získaš na tom aj ty.

Tak hor sa do spolupráce a veľa úspechov s nami. Tím PULSO!

Close Menu
×

Cart