Summer full of shells

Módne trendy každý rok prichádzajú a odchádzajú. S novou sezónou k nám zavíta vždy niečo nové a niečo zaujímavé, čo by sme mohli nosiť. Sezóna leto 2019, ktorá bola predstavená už minulý rok, so sebou priniesla množstvo noviniek, z ktorých hlavnou boli mušle. A to úplne všade.

Náramky, náušnice aj náhrdelníky

Mušle sú nesporne doplnkom číslo jeden, ktorý by vám nemal doma toto leto chýbať. Leto je obdobím, ktoré je známe najmä tým, že človek nosí omnoho menej vrstiev a snaží sa nosiť vzdušné oblečenie, v ktorom mu nebude príliš teplo. A práve k takémuto kúsku sa vo väčšine prípadov hodia práve mušle.

V našej najnovšej kolekcií môžete nájsť nielen náramky, ale takisto aj náhrdelníky či náušnice, ktoré sú v tvare mušlí. Každý si tak nájde presne to, čo hľadá. Kým náušnice a náramky sú skvelým doplnkom počas bežných dní, napríklad aj do práce, výraznejšie náhrdelníky sa hodia najviac na dovolenku, do mesta alebo len tak, pri stretnutí s priateľmi.

Jednoduché kombinovanie

Najväčšou výhodou mušľového trendu je jeho jednoduchosť pri kombinovaní. Všetky doplnky, ktoré mušle obsahujú, sa totižto hodia ako do menej farebného, tak aj do farebnejšieho oblečenia, v ktorom sa kombinuje niekoľko farieb naraz.

Naša ponuka mušľových doplnkov je krásne doplnená o jemné zlaté retiazky či šnúrky v nude farbách, na ktorých mušle krásne vynikajú.

Vhodné pre všetkých

Ak sa pýtate, pre aké vekové kategórie doplnky s mušľami sú, odpoveď je jednoduchá. Sú pre úplne každého, kto mušle miluje. Či už ste žena alebo muž, dospievajúci alebo dospelý človek, na tento doplnok môžete bez obáv staviť. Všetky doplnky budú vyzerať na vás ešte lepšie, ak stavíte rovno na sadu a skombinujete napríklad náhrdelník s náramkom, náhrdelník s náušnicami alebo túto letnú kolekciu môžte kombinovať s Pulso náramkami plné farieb . Móde sa jednoducho medze nekladú.

Close Menu
×

Cart