Svadba do detailov…

IMG_20200316_171708-1

Svadba je krásnym dňom, na ktorý nezabudne snáď nikto. Na to, aby bola perfektná, sa musí plánovať s predstihom. Mnohé nevesty, či dokonca ženíchovia, majú presnú predstavu, ako chcú, aby ich svadba vyzerala. Niektorí majú minimálne menšiu inšpiráciu zo svadieb niekoho iného.

Každá svadba stavia na správnych doplnkoch a menších kúskoch. Sú to práve doplnky a maličkosti, ktoré dokážu vyčarovať tú správnu atmosféru. A keď sa vám zdajú dni tesne pred svadbou ťažké, samotný svadobný deň je ešte náročnejší. Netreba sa však ničoho báť.

Na svoju svadbu by sa mala tešiť každá nevesta a každý ženích. Mal by to byť deň pokoja a lásky, aj keď vieme, že to často tak nie je. Pokoj chýba takmer vždy. Preto je dobré vybrať doplnky a naaranžovať si všetko dopredu.

V našej najnovšej kolekcii zameranej na svadbu sa nájde každá jedna nevesta. Svadobné obdobie pomaly s jarou a teplejším obdobím prichádza, preto rozhodne netreba na nič čakať. Kúpte si z našej ponuky všetko, čo potrebujete.

Medzi najnovšími výrobkami nájdete krásne dekorované menovky, ktoré Vám vyrobíme na mieru podľa Vašich predstáv, washi pásky, samolepky (kľudne na mieru podľa Vašich predstáv) či pečatidlá s Vašimi iniciálmi, s ktorými môžte ozdobiť nielen obálky s pozvánkou ale kľudne aj zasadací poriadok či výzdobu.

Nechýbajú ani väčšie ozdobné papiere napríklad na menu zo širokej ponuky si vyberie každý. Nadizajnujeme, vytlačíme, zabalíme a dodáme. Všetky výrobky sú v elegantnom a peknom dizajne. Hodia sa na každú svadbu, či už to bude svadba klasická, v prírode alebo na pláži.

Myslite na to, že svadba je len vašim dňom a je na vás, aký bude. Spomienky ostávajú navždy, kvôli čomu by ste mali na tie najkrajšie kúsky staviť aj vy. Dokonca, mnohé z nich môžete použiť aj po svadbe alebo si ich odložiť ako príjemnú spomienku na tento veľký a významný deň.

Cieľom našej novej kolekcie je poskytnúť vám všetko, čo pre svoju svadbu potrebujete, od menoviek cez slávnostné menu až po pozvánky alebo zasadací poriadok.

Nie je problém ani také náramky s nápisom nevesta a pre družičky kľudne s iniciálmi alebo menami, predstavivosti sa medze nekladú. Stáčí napísať, a Vašu predstavu dáme do hotového umenia. Aby ste si mohli svoju svadbu užiť čo najlepšie a bola naozaj len plná lásky, šťastia a pokoja. Pretože to si zaslúži ako nový manželský pár, tak aj ich hostia.

www.pulso.sk / @pulso_sk / info@pulso.sk

Close Menu
×

Cart