Svadobné oznámenia, ako na nich?

svadba-clanok

Svadba je jedným z najvýznamnejších dní každého človeka. Príprava naň je náročná a zdĺhavá, no ku koncu stojí vždy za to. Okrem šiat, doplnkov, dekorácií či chutného jedla však nezabúdajte na ešte jednu vec, ktorou sú svadobné oznámenia. Tie by mali byť elegantné, štýlové a ladiace s vašou výzdobou.

Svadobné oznámenia môžu mať rôznu podobu. Niektoré sú väčšie, iné zas menšie. Mnohí nedajú dopustiť ani na zaujímavý tvar či spôsob otvárania. Výber je široký a je len na vás, po ktorom siahnete. Myslite však na to, že tento malý kúsok ozdobného papiera by mal odrážať vašu osobnosť, prípadne váš vzťah.

Ako však docieliť, aby boli oznámenia nielen pekné, ale aj osobné? Veľmi jednoducho. Stačí zvoliť správne doplnky, ktorými ich povýšite o niekoľko úrovní vyššie. Tými najlepšími sú pečatidlá s vlastným motívom, ktoré pritiahnu pozornosť a každého zaujmú elegantným, tradičným a pritom moderným štýlom. Ozdobiť nimi môžete nielen samotné oznámenie, ale aj obálku, v ktorej ho budete posielať.

Pečatidlá z našej ponuky si upravíte presne podľa seba. Je len na vás, či zvolíte bielu alebo hnedú farbu. Výber je široký aj v prípade samotných vzorov. Okrem klasiky „Budeme sa brať“ môžete siahnuť po kvietkoch, rastlinách alebo srdciach.

To však stále nie je všetko. Jednoduché svadobné oznámenie premeníte v sekunde na čarovný list pomocou sušených kvetov rôznych farieb. Nebojte sa siahnuť po pekných stuhách, ktorými previažete obálku a vytvoríte peknú mašľu.

Fantázii sa medze nekladú a pri veciach spojených so svadbou to platí dvojnásobne. Skúšajte rôzne farebné kombinácie a laďte oznámenia spolu s vašimi šatami či dekoráciami. Oznámte dátum a miesto svojej svadby veľkým štýlom. Pozvite svojich priateľov a rodinu osobnou pozvánkou, ktorá ich poteší.

Neviete si poradiť s Vašimi svadobnými oznámeniami? Nechajte to na nás. Stačí nám napísať a pripravíme všetko od návrhu, cez tlač až po posledné detaily. Viac info mailom na info@pulso.sk