“TERAZ JE TEN NAJLEPŠÍ ČAS!”

planovac-back-the-school-15

Či sa nám to páči alebo nie, leto sa nezadržateľne končí a nahrádza ho smutná a ponurá jeseň. S ňou sa vytráca nielen teplé počasie, ale taktiež veľké množstvo voľného času. Tisícky školákov zasadnú do lavíc, aby ďalších deväť mesiacov mohli pilne študovať. 


Školský rok je pomerne dlhé obdobie, na ktoré je potrebné správne sa pripraviť. Ak aj vy premýšľate, čo ste si ešte do výbavy nekúpili, zapíšte si do zoznamu školský diár. Ten pomôže každému študentovi, nehľadiac na vek či školu. 

Plus, ak by ste chceli vyjsť z davu a byť iní, stavte na náš nový školský diár. Okrem toho, že poskytuje skvelý prehľad všetkých dôležitých informácií pre nadchádzajúci školský rok, má aj dostatok miesta. 


Písať si doň môžete úplne všetko. Od toho, aké úlohy ste dostali, cez názov predmetu a číslo miestnosti, kde sa vyučuje, až k známkam. Vždy tak budete mať prehľad, ako sa vám darí alebo čo by mohlo byť lepšie. 

Školský diár je presne na rok. Platí od septembra 2020 do konca augusta 2021. Plánovať si doň môžete aj ďalšie leto. Rôzne výlety, dovolenky alebo dobrodružstvá, ktoré chcete prežiť s priateľmi. 


A to nie je stále všetko. Na to, aby sa v diári jednoducho orientovalo a nikdy ste na nič nezabudli, môžete využiť naše doplnky. Medzi ne sa radia napríklad rôzne nálepky, washi pásky či spinky. 


V škole dostávajú študenti veľké množstvo úloh. Je jedno, či ide o klasické písomné úlohy, projekty alebo ročníkové práce. Nával informácií si náš mozog často nevie zapamätať. Zbavte sa stresu a všetko, čo vám v škole učiteľ alebo profesor povie, si jednoducho napíšte. 

Školský diár je skvelým motivačným doplnkom každého študenta. Poskytuje mu široké možnosti plánovania a písania. Nehovoriac o tom, že má stránky ako adresár, poznámky či plánovanie dovolenky. 


Naplánujte si každý nadchádzajúci deň alebo týždeň. Nikdy na nič nezabudnite a zbavte sa nepríjemného pocitu, že ste niečo neurobili.

Close Menu
×

Cart