Tvoj príbeh na krku…

nahrdelnik-charm-gold-2

Darčeky by mali vyčarovať úsmev. A je úplne jedno, či ich obdarovaná osoba nájde pod stromčekom, dostane ich k sviatku alebo len tak. Každý jeden darček by mal byť darovaný z lásky. A taktiež by mal odrážať niečo z osobnosti obdarovanej osoby.

Splniť úplne všetky tieto požiadavky je niekedy naozaj náročné. A síce, mnohé darčeky vedia potešiť, nie všetky sú úplne osobné. Ukážte osobe, ktorej darček dávate, ako dobre ju poznáte aj pomocou našich nových náhrdelníkov.

Nová kolekcia náhrdelníkov je unikátna a spája v sebe mnohé prvky. Okrem toho, že je jemná a hodí sa každej jednej žene, dokážete ju prispôsobiť danej osobe. Všetko to ide jednoducho a pomocou príveskov. Tie sa dajú voliť podľa osobnosti, podľa toho, čo má daná osoba rada alebo jednoducho podľa toho, čo sa jej páči.

Každý sme niečím iný. Každý je niečím výnimočný. Vytvorte svoj príbeh na svojom náhrdelníku alebo vytvorte príbeh pre niekoho iného. Darujte jedinečný náhrdelník, ktorý nebude mať nikto iný. A ako na to? Jednoducho.

Stačí, ak si vyberiete jednu z retiazok, ktoré máme v ponuke. Výber je podľa toho, akú farbu kovu preferujete. Zlatú, striebornú či ružové zlato. Následne môžete náhrdelník nosiť len tak. Samostatný ako minimalistický doplnok.
Alebo môžete staviť na kombináciu príveskov, ktoré si na náhrdelník jednoducho pripnete. Ponuka je naozaj široká. Od písmen až k motívom ako anjelské krídla, kotva, šíp a mnoho iného.

Náhrdelníky však nemusíte len darovať. Pokojne si môžete vyskladať aj vy svoj vlastný príbeh. Nepoužívajte slová. Používajte prívesky na to, aby ste povedali, čo povedať chcete. Každým novým príveskom sa váš náhrdelník mení. Vždy tak máte na sebe niečo jedinečné a iné.

Naša nová kolekcia hovorí sama za seba. Každý sme jedinečný. A keď chcete svoj príbeh rozpovedať, povedzte ho šperkom.

Close Menu
×

Cart