Tvoríme kreatívne veci

to-do-listy

Predstavujeme vám Pulsodiary. Novú kolekciu výrobkov, ktoré sú nielen štýlové, ale taktiež veľmi praktické. Pomôžu vám vo vašom súkromnom, školskom aj pracovnom živote. Premeňte svoje písacie potreby na trendy kúsky, vďaka ktorým sa vám bude omnoho lepšie písať a pracovať!

V našej najnovšej kolekcií nájdete kúsky ako napríklad samolepky, washi pásky, zápisníky, kalendáre, plánovače a veľké množstvo ďalšieho. Potešíme tak nielen pracujúcich ľudí, ale taktiež školákov, ktorí túžia po pekne upravených zošitoch, knihách a diároch.

Pracujúci ľudia určite ocenia kalendáre, trhajúce bločky na poznámky, to do listy, ozdobné spinky či praktické zápisníky. Naopak, študenti si prídu na svoje pri peračníkoch, rozvrhoch, školských plánovačoch a mnohých iných kúskoch. Očarte každého okolo seba a ukážte im, že aj bežné poznámky môžu byť štýlové!

Chcete, aby vám išla práca omnoho jednoduchšie a rýchlejšie? Zvoľte si kúsky, ktoré vám v tom pomôžu. Nie sú to však len pekne vyzerajúce veci. Sú aj veľmi praktické. Poskytujú vám dostatočne veľa miesta na písanie či tvorenie. Taktiež sa jednoducho používajú a vydržia dlho.

A pre tých, ktorí chcú len nejaké kúsky pre súkromný život, máme taktiež zaujímavé kúsky. Využiť môžete štýlový kalendár, do ktorého si zapíšete dôležité dátumy ako napríklad narodeniny alebo výročie. Trhacie bloky sú taktiež niečo, čo sa rozhodne v domácnosti využije. Môžete si na ne písať napríklad zoznam, čo kúpiť alebo na čo nezabudnúť.

Washi pásky sú doslova samotnou kategóriou. Sú praktické, pretože nimi môžete čokoľvek do diára alebo niekam inam prilepiť. Taktiež sú však veľmi štýlové. Skvelo každý papier doplnia a pritiahnu pozornosť. Ich veľkou výhodou je najmä to, že sú v rôznych vzoroch a farbách.

Radi plánujete? Mnohí ľudia sa bez plánovačov nedokážu pohnúť ani na krok. Ak patríte do tejto skupiny ľudí aj vy, plánovače, či už týždenné alebo mesačné, sú výrobkom, ktorý si zamilujete. V našej ponuke si nájdete rovno niekoľko!
Vyskúšajte našu novú kolekciu aj vy a uvidíte, že si naše nové výrobky zamilujete na prvé vyskúšanie!

Close Menu
×

Cart