Všade samé písmenká

Narodeniny, meniny či iné sviatky. Aj vy pri nich rozmýšľate, čo svojim priateľom alebo blízkym kúpiť a ako ich potešiť? Alebo len stojíte pred zrkadlom, skladáte si outfit a neviete, čím by ste ho oživili, doplnili alebo nejako pozmenili? Dobrou správou je, že my máme pre vás odpoveď na všetky spomenuté “problémy”, ktoré môžete mať.

Nová kolekcia náramkov charm vám ponúka krásne náramky, ktoré nie sú len strieborné, zlaté či čierne ale takisto aj kožené, ktoré určite potešia milovníkov iného materiálu, ako je kov. Presne takéto náramky sú vhodné pre vašich priateľov, ktorých nimi istotne potešíte.

A viete, čím ich potešíte ešte viac? Ak sa im na náramku bude vynímať ich meno. V našej ponuke totižto nájdete aj prívesky v tvare písmen, z ktorých môžete veľmi jednoducho vyskladať meno alebo nejaké slovo, ktoré vystihuje daného človeka či váš spoločný vzťah.
Okrem písmen však môžete na náramok dať aj iné prívesky, ktoré sa danej osobe hodia, ako napríklad kotva, fotoaparát, štvorlístok a mnoho ďalšieho. Výber je naozaj široký a nájdete určite presne to, čo hľadáte.


Prečo nepotešiť okrem blízkych aj samých seba? Nejaký pekný náramok, ktorý budete s radosťou nosiť je naozaj maličkosť, ktorou si spravíte omnoho lepší deň.
Druh daného náramku si vyberajte podľa doplnkov, ktoré máte doma. Ak u vás prevláda striebro, stavte na strieborný náramok. Naopak, ak radšej nosíte zlato, výber zlatého náramku je jasný. Kožený náramok sa hodí ku všetkému čo máte doma, a preto je jeho kúpa veľmi dobrou voľbou. Tento druh náramku nájdete vo viacerých farbách a to v bielej, ružovej, bledomodrej, červenej a čiernej. Na svoje si tak príde určite úplne každý.

Túžite po kvalitnom náramku, ktorý sa vám bude skvelo nosiť a poteší úplne každého, komu ho kúpite? Siahnite po našich náramkoch a príveskoch, ktorými oživíte všetko, čo si oblečiete!

Close Menu
×

Cart