Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke nad 30€ platí pre SR aj ČR. Nemožno ju kombinovať so zľavovými kupónmi.

Rýchle doručenie

1-3 dní od objednania. Snažíme sa vybaviť vaše objednávky čo najskôr. Doručenie po celej SR prvou triedou cez slovenskú poštu na druhý pracovný deň. Doručenie v rámci ČR 2-3 pracovné dni od objednania.

Doprava zadarmo pri platbe kartou

Platí iba v rámci SR. Aby sme nevynechali aj našich susedov, v rámci ČR sme znížili poplatok za dopravu pri platbe kartou (čím sme zjednodušili aj objednanie pre naších českých zákazníkov) z pôvodných 4.90€ na symbolické 3€. Dopravu zdarma pri platbe kartou nemožno kombinovať so zľavovými kupónmi.

Vrátenie tovaru do 30 dní od objednania

Predĺžili sme dobu vrátenia tovaru zo zákonných 14 dní na 30 dní od objednania. Ak nebudete s našimi výrobkami spokojní môžte nám ich vrátiť, a vaše peniaze dostanete späť. Neplatí pri poškododenom tovare, produkty musíte vrátiť v pôvodnom stave a balení.

Registrovaným doprava zadarmo

Pre všetkých, ktorí sa registrujú sme si pripravili poštovné grátis ako pre SR tak aj pre ČR. Do budúcna plánujeme pre registrovaných členov vernostný program a viac zliav a darčekov, oplatí sa registrovať. Dopravu zdarma pre registrovaných zákazníkov si musíte vybrať pri objednávke a platí iba pri platbe kartou.

Platobná brána GoPay

Pre platbu kartou používame platobnú bránu GoPay, ktorá je kompatibilná so všetkými platobnými kartami - Visa, Maestro a Mastercard. Pri storne platbou kartou si účtujeme poplatok vo výške 5€ aj pri neprevzatí.

Close Menu
×

Cart