Doprava zadarmo pri nákupe nad 30€

Doprava zadarmo pri objednávke nad 30€ platí pre Slovenskú Republiku iba pri doprave DPD EXPRESS KURIÉR (platba kartou). Neplatí pre dopravu DPD EXPRESS KURIÉR (dobierka). Nemožno ju kombinovať so zľavovými kupónmi. Pre Českú Republiku pri objednávke nad 50€ platí doprava zadarmo pri doprave ZÁSIELKOVŇA (platba kartou). A pri objednávke nad 50€ pri doprave DPD EXPRESS KURIÉR (platba kartou) sme umožnili zákazníkom využiť zvýhodnené poštovné s 50% zľavou a to v cene 5€ z pôvodných 10€.

Expresné doručenie priamo k dverám

Ak si vyberiete dopravu DPD EXPRESS KURIÉR v rámci Slovenskej Republiky príde Vám do 24 hodín od nášho zaslania. Snažíme sa zasielať hneď ako je to možné, najneskôr do druhého dňa od objednávky. Nezabudnite uvádzať správnu e-mailovú adresu a telefónne číslo aby Vás kuriér mohol kontaktovať o dátume a čase doručenia. V rámci Českej Republiky ak si vyberiete dopravu DPD EXPRESS KURIÉR tak je to zvyčajne 1-4 dni od odoslania. Pri doprave ZÁSIELKOVŇA na výdajné miesto pre ČR je to podľa platných prepravných podmienok spoločnosti, ktoré nájdete na ich stránkach. (Zvyčajne 3-5 dní)

Využi pri platbe kartou zvýhodnené poštovné

Pri platbe kartou môžeš využiť zvýhodnené poštovné pri doprave DPD EXPRESS KURIÉR následovne! Pre Slovenskú Republiku ťa to bude stáť iba 3.50€! Pre Českú Republiku pri doprave DPD EXPRESS KURIÉR je to 10€, ale pri doprave nad 50€ to môže byť iba 5€!

Platobná brána GoPay

Pre platbu kartou používame platobnú bránu GoPay, ktorá je kompatibilná so všetkými platobnými kartami - Visa, Maestro a Mastercard. Pri storne platbou kartou si účtujeme poplatok vo výške 5€ aj pri neprevzatí. Plať kartou a využi jej výhody! Lacnejšie poštovné, ba dokonca aj zadarmo.

Vernostný program do budúcna

Pre všetkých, ktorí sa registrujú plánujeme do budúcna vernostný program, viac zliav a darčekov! Iba registrovaní zákazníci môžu získať špeciálne zľavové kódy na 30-70% zľavu či DOPRAVU ZADARMO bez obmedzení. Registruj sa ešte dnes! Do budúcna plánujeme vernostný program systémom 1€ = 1bod z každej objednávky.

Vrátenie tovaru do 30 dní od objednania

Predĺžili sme dobu vrátenia tovaru zo zákonných 14 dní na 30 dní od objednania. Ak nebudete s našimi výrobkami spokojní môžte nám ich vrátiť, a vaše peniaze dostanete späť. Neplatí pri poškododenom tovare, produkty musíte vrátiť v pôvodnom stave a balení. Doprava na vlastné náklady platí pri vrátení tovaru.

Close Menu
×

Cart