Doprava zadarmo pri nákupe nad 30€

Doprava zadarmo pri objednávke nad 30€ platí pre Slovenskú Republiku pri výbere dopravy ZÁSIELKOVŇA ( dobierka aj platba kartou). Pri výbere a použití dopravy GLS kuriér máte dopravu zdarma od 50€, taktiež platí pre dobierku aj pre platbu kartou. Pre Českú Republiku pri objednávke nad 50€ platí doprava zadarmo pri doprave ZÁSIELKOVŇA (iba platba kartou).

Expresné doručenie priamo k dverám

Ak si vyberiete dopravuGLS KURIÉR v rámci Slovenskej Republiky, Vám príde balíček do 24 hodín od nášho zaslania. Snažíme sa zasielať hneď ako je to možné, najneskôr do druhého dňa od objednávky. Nezabudnite uvádzať správnu e-mailovú adresu a telefónne číslo aby Vás kuriér mohol kontaktovať o dátume a čase doručenia.

Využi pri platbe kartou zvýhodnené poštovné

Pri platbe kartou môžeš využiť zvýhodnené poštovné pri doprave GLS KURIÉR následovne! Pre Slovenskú Republiku ťa to bude stáť iba 4,99€! Pre Českú Republiku pri doprave ZÁSIELKOVŇA je to 4,99€.

Platobná brána GoPay

Pre platbu kartou využívame platobnú bránu GoPay, ktorá je kompatibilná so všetkými platobnými kartami - Visa, Maestro a Mastercard. Pri storne si účtujeme poplatok vo výške 5€ aj pri neprevzatí. Platba kartou sa oplatí!

Vernostný program do budúcna

Pre všetkých, ktorí sa registrujú plánujeme do budúcna vernostný program, viac zliav a darčekov! Iba registrovaní zákazníci môžu získať špeciálne zľavové kódy na 30-70% zľavu či DOPRAVU ZADARMO bez obmedzení. Registruj sa ešte dnes! Do budúcna plánujeme vernostný program systémom 1€ = 1bod z každej objednávky.

Vrátenie tovaru do 30 dní od objednania

Predĺžili sme dobu vrátenia tovaru zo zákonných 14 dní na 30 dní od objednania. Ak nebudete s našimi výrobkami spokojní môžte nám ich vrátiť, a vaše peniaze dostanete späť. Neplatí pri poškododenom tovare, produkty musíte vrátiť v pôvodnom stave a balení. Doprava na vlastné náklady platí pri vrátení tovaru.

Close Menu
×

Cart