Vrátenie tovaru do 30 dní od objednania

Predĺžili sme dobu vrátenia tovaru zo zákonných 14 dní na 30 dní od objednania. Ak nebudete s našimi výrobkami spokojní môžte nám ich vrátiť, a vaše peniaze dostanete späť. Neplatí pri poškododenom tovare, produkty musíte vrátiť v pôvodnom stave a balení. Doprava na vlastné náklady platí pri vrátení tovaru.

Expresné doručenie priamo k dverám

Ak si vyberiete dopravu KURIÉR v rámci Slovenskej Republiky, Vám príde balíček do 24 hodín od nášho zaslania. Snažíme sa zasielať hneď ako je to možné, najneskôr do druhého dňa od objednávky. Nezabudnite uvádzať správne telefónne číslo a mail aby Vás kuriér mohol kontaktovať o dátume a čase doručenia.

Využi pri platbe kartou zvýhodnené poštovné

Pri platbe kartou môžeš využiť zvýhodnené poštovné pri doprave KURIÉR následovne! Pre Slovenskú Republiku ťa to bude stáť iba 2,90€! Pre Českú Republiku ťa to bude stáť iba 5,90€! Platba kartou sa oplatí nakoľko tieto objednávky posielame čo najskôr.

Platobná brána STRIPE

Pre platbu kartou využívame platobnú bránu STRIPE, ktorá je kompatibilná so všetkými platobnými kartami - Visa, Maestro a Mastercard. Pri storne si účtujeme poplatok vo výške 5€ aj pri neprevzatí. Platba kartou sa oplatí! STRIPE - už žiadne prekliky, platba priamo pri vytvorení objednávky!

Close Menu
×

Cart