Vrátenie tovaru do 14 dní od objednania

Do 14 dní môžte vrátiť tovar späť bez udania dôvodu. Ak nebudete s našimi výrobkami spokojní môžte nám ich vrátiť a vaše peniaze dostanete späť. Neplatí pri poškododenom tovare, produkty musíte vrátiť v pôvodnom stave a balení.

Expresné doručenie priamo k dverám

Ak si vyberiete dopravu KURIÉR v rámci Slovenskej Republiky, Vám príde balíček do 24 hodín od nášho zaslania. Snažíme sa zasielať hneď ako je to možné, najneskôr do druhého dňa od objednávky. Nezabudnite uvádzať správne telefónne číslo a mail aby Vás kuriér mohol kontaktovať o dátume a čase doručenia.

Doprava ZADARMO pri nákupe nad 35€ SR a 50€ ČR

Doprava zadarmo pri nákupe nad 35€ pre SR a nad 50€ pre ČR. Doprava sa Vám zobrazí pri ostatných možnostiach dopravy a je nutné si ju vybrať aby Vám fungovala!!! Doprava zadarmo je využiteľná iba pri zásielkovni a pri platbe kartou vopred. Na dobierku túto zľavu nemožno uplatniť!!!

Platobná brána STRIPE

Pre platbu kartou využívame platobnú bránu STRIPE, ktorá je kompatibilná so všetkými platobnými kartami - Visa, Maestro a Mastercard. Pri storne si účtujeme poplatok vo výške 5€ aj pri neprevzatí. Platba kartou sa oplatí! STRIPE - už žiadne prekliky, platba priamo pri vytvorení objednávky!