Nature Gold

Nová kolekcia Nature Gold čaká iba na vás!

Nechajte sa inšpirovať prírodnými elementami a zamilujte sa do našej najnovšej kolekcie Nature Gold. Preneste sa spolu so svojou fantáziou na miesta, ktoré ste počas leta navštívili a žite nimi celú jeseň aj zimu!

Krásna nová kolekcia Nature Gold je perfektnou spomienkou na leto, ktorú budete nosiť so sebou vždy a všade. Zamilujte si naše nové prívesky a nový spôsob nosenia šperkov, ktorý sa spolu s nimi naskytuje. Tie sú nielen skvelým doplnkom do outfitu, ale taktiež spomienkou na ľudí, miesta a zážitky, ktoré ste počas teplých letných mesiacov zažívali.

Osvojte si hravý štýl svojich nových šperkov.

Náramkom môžete vdýchnuť úplne nový život prostredníctvom príveskov ako slnko, včela, plát medu či štvorlístok. Takýto doplnok vyzerá na ruke krásne a hlavne zaujímavo. Sú to originálne prívesky, ktoré len tak niekde inde nenájdete. Posuňte nosenie náramkov na vyššiu úroveň a ukážte sebe a svojmu okoliu, že doplnky nemusia byť iba nudné. Doplnky môžu nosiť príbeh, spomienku alebo hravý detail, ktorým zaujmete. Svojím náramkom dnes môžete porozprávať celý príbeh bez jedného jediného slova.

Pozri si kolekciu

Nature Gold

Krásna spomienka

Naša prírodná kolekcia Nature Gold je krásnou pripomienkou toho, že leto síce odišlo, no spomienky a zážitky navždy ostávajú. A vy ich nosíte stále so sebou v podobe jemných príveskov, ktoré krásne dozdobia každú jednu ruku.

Skombinujte prívesky

Pre mnohých môžu byť prívesky spomienkou nielen na leto, ale aj na iné obdobia, ktoré prežili. To, ako skombinujete prívesky je len na vás. Všetky spolu dokonalo sedia a ladia, vďaka čomu sa na ruke krásne vynímajú. Sú štýlové a vyzerajú žensky. A ak vám náhodou pripomína prívesok niekoho, pokojne mu ho darujte. Takýto krásny zmyselný darček, ktorý sa spája s osobou, poteší rozhodne najviac.

ZÍSKAJ ZĽAVU A DARČEK!

Je čas, aby ste zažiarili

Produkty v našom e-shope sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele na každodenné používanie. Môžete ich kombinovať s viacerými produktmi.