Sea World Rosegold

Leto je časom letných lások, dlhých teplých nocí s priateľmi a množstvom zážitkov, ktoré si so sebou nesieme po celý život.

Spomienky si spájame nielen s ľuďmi a miestami, ale taktiež s určitými vecami. Spojte si svoje letné zážitky s našimi príveskami v letnej kolekcií Sea World Rosegold. Prívesky nemusia byť len doplnkom, ktorý doplní vzhľad človeka, ale taktiež vecou, ktorá nesie svoj príbeh. Minimalistické či práve naopak, extravagantné kúsky sa môžu spájať s jednotlivými dňami alebo týždňami, ktoré ste počas leta prežili.

Letná kolekcia Sea World Rosegold vyhovie všetkým vašim požiadavkám.

V jej ponuke nájdete prívesky ako chvost morskej panny, morského koníka, hviezdicu, mušlu či delfína. Sú to symboly leta, ktoré však nemusia mať len všeobecný význam. Môžu to byť doplnky, ktoré nesú so sebou spomienky na miesta, ľudí alebo veci, ktoré sa udiali.

Pozri si kolekciu

Sea World Rosegold

Strážte si svoje spomienky

A to nielen v hlave, ale taktiež na svojom zápästí. Na vašom náramku sa môže odohrávať celý príbeh, ktorému porozumiete len vy a vaši blízki, ktorí prežili všetky šťastné okamihy s vami. Vstúpte aj vy do sveta šperkov, ktoré nie sú len obyčajnými šperkami. Sú to osobné kúsky, ktoré definujú vás.

Čas síce plynie rýchlo, no momenty, ktoré ste prežili, ostávajú spolu s vami navždy.

Uložte si ich hlboko do pamäte aj pomocou letnej kolekcie Sea World, ktorú si zamilujete nielen vďaka jej originálnosti, ale taktiež vďaka jej krásnemu ružovozlatému prevedeniu. Prívesky však môžete darovať aj svojim blízkym či rodine, na ktorých vám záleží. Ukážte im aj pomocou prívesku spomienku, ktorú zdieľate a potešte ich jemným a krásnym kúskom, ktorý budú so sebou nosiť všade.

ZÍSKAJ ZĽAVU A DARČEK!

Je čas, aby ste zažiarili

Produkty v našom e-shope sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele na každodenné používanie. Môžete ich kombinovať s viacerými produktmi.