Hodvábne stuhy

hodvabna-stuha-burgundy-love-3

Kytice, oznámenia darčekové krabičky a množstvo ďalších. Premýšľate, ako ich správne doplniť tak, aby vyzerali čo najštýlovejšie? V tom prípade by ste mali siahnuť po hodvábnych stuhách v rôznych farbách. Sú jemné a elegantné. Hodia sa na každú jednu udalosť. Využite ich pri oznámení zasnúbenia, svadby, narodenia či narodenín. Fantázii sa medze nekladú.

Vytvoriť v dnešnom svete niečo zaujímavé a niečo, čo tu ešte nebolo, je pomerne náročné. Človek počas svojho života dostane množstvo listov a oznámení. Niektoré sú jednoduché a nezaujmú. Iné vyčaria úsmev na tvári a potešia. Ak chcete vytvoriť oznámenie, ktoré ešte nikto nikdy nedostal, využite naše farebné stuhy.

Ručne farbené stuhy, ktoré sú pri dotyku veľmi príjemné, nájdete v mnohých farebných prevedeniach. Na oznámenie pohlavia môžete využiť ružovú a modrú. Na svadobné oznámenie je ako stvorená biela. Na iné udalosti, ako napríklad narodeniny, meniny alebo výročie, sa hodí žltá, fialová, zelená či béžová.

Peknými farebnými stuhami doplňte aj kyticu. K červeným ružiam je skvelá červená, ktorá s nimi krásne splynie. Prípadne zvoľte bielu, ktorá vytvorí kontrast a pritiahne pozornosť. Využitie stúh je široké. Nehovoriac o možnostiach ich zaväzovania. Každá kytica, košík alebo oznámenie môžu byť iné.

Originálny výzor získate kombináciou viacerých stúh. Najlepšie vyzerá kombinácia dvoch, maximálne troch odlišných farieb. Zaviažte spolu ružovú a modrú, bielu a sivú alebo pastelovú ružovú a hnedú. Hrajte sa s farbami a vytvorte tú najkrajšiu a najoriginálnejšiu kombináciu. Hodvábne stužky sú vhodné pre úplne každého, kto túži po originalite a jedinečnosti. Vyskúšajte aspoň jednu a uvidíte, že vaše oznámenia, kytice alebo akékoľvek iné doplnky premeníte v sekunde na čarovný kúsok, ktorý si zamilujete nielen vy, ale aj vaši blízki.