Pečatidlá do čokolády

pecatidlo-na-mieru-do-cokolady-2

Pečatenie nie je len o úprave listov, papierov, oznámení či zápisníkov. Je to omnoho viac. Správna pečať vie upraviť napríklad aj zákusky alebo torty. Môže byť pekná, chutná a zaujímavá. Túžite ozdobiť svoju vlastnú tortu, dezert, koláč alebo akékoľvek iné jedlo? V tom prípade sú pečatidlá na mieru pre cukrárov ako stvorené pre vás.

Spraviť zaujímavú tortu, dezert alebo zákusok, ktorý hneď na prvý pohľad pritiahne pozornosť, je pomerne náročné. Chuť je síce dôležitá, no je to práve samotný dizajn a výzor, ktorý presvedčí človeka o tom, aby jedlo vyskúšal. Práve preto sú správne ozdoby tie najdôležitejšie.

Okrem klasiky vo forme ovocia či kvietkov by ste mali siahnuť po pečatiach. Tie môžete upraviť presne podľa udalosti, na ktorú torta alebo zákusok sú. Vyberať si môžete z mnohých dizajnov.

Siahnite po pečati, ktorá dá najavo, že je torta na narodeniny alebo meniny. Prípadne vyberte takú, ktorá hneď na prvý pohľad oznámi pohlavie bábätka. Fantázii sa medze nekladú.

Ak chcete byť originálni, môžete si vytvoriť svoju vlastnú pečať. To znamená pečať so svojim logom alebo názvom. Zabijete tak dve muchy jednou ranou. Dezert ozdobíte, no pritom si spravíte menšiu, sladkú a chutnú reklamu. A to rozhodne stojí za to. Ľudí pečaťou potešíte a vyhnete sa nepekným vizitkám, letáčikom alebo iným propagačným materiálom.

Výhodou tohto typu pečatí je najmä to že ich môžete využiť na akúkoľvek čokoládu. Vytvorte zaujímavú kombináciu bielej a tmavej čokolády. Prípadne do nej pridajte kúsky sušeného ovocia alebo menšie jedlé ozdoby.

Pečate môžete použiť na úplne všetky typy dezertov. Je jedno, či máte rezy, muffiny, cupcakes, torty alebo tartaletky. Ozdobte ich nezvyčajným kúskom a odlíšte sa od väčšiny iných cukrární a cukrárov. Ľuďom dáte pečaťou pocit jedinečnosti, ktorý je v dnešnej dobe oceňovaný najviac.

Za nádherné fotky ďakujeme www.cupcakeroses.sk