Jeseň s náramkami od PULSO.

IMG_20200918_180149

Leto sa pomaly končí. Teplé slnečné lúče, dlhé teplé noci a letné dovolenky nahradí pochmurná a smutná jeseň, ktorá je charakteristická nižšími teplotami, kratšími dňami a začiatkom školy. Toto ročné obdobie nás pomaly pripravuje na chladnú, dlhú zimu. V prípade, že nie ste milovníkom jesene, je potrebné správne sa na ňu pripraviť. 

Jeseň patrí medzi menej obľúbené ročné obdobia. Aj napriek tomu, že prináša akýsi nový štart a možnosť vymeniť svoj šatník, je smutnejšia. Človek sa musí adaptovať na chlad a zo skríň vyberať viac vrstiev. 


S výberom oblečenia a vytváraním outfitov však prichádzajú skvelé správy. Môžete vymýšľať zaujímavé kombinácie. Vrstvite oblečenie a doplnky. Nebojte sa zaujímavých kúskov, ktoré dokážu rozžiariť aj tie najchladnejšie dni. 

Ukážte aj počas tohto ročného obdobia svoje ja. Nečakajte úpenlivo na jar alebo leto. Užívajte si každý jeden deň aj pomocou našich náramkov. Tie dokážu oživiť akýkoľvek outfit. Dokonca aj ten najtmavší. 

Koncom leta väčšina ľudí vyťahuje tmavé oblečenie. Všetky farebné tričká, šaty či sukne ukladajú na dno šatníka s tým, že ich vytiahnu znova až o rok. Pravdou však je, že počas jesene môžete vyniknúť. Nemusíte sa orientovať len na tmavé odtiene ako čierna, hnedá či vínová. Pokojne siahnite po oranžovej či žltej a doplňte ju jedným z našich výrazných náramkov. 

Výhodou všetkých našich náramkov je to, že ich nájdete v množstve farebných prevedení. Jednoducho ich skombinujete do každého štýlu. Nehovoriac o tom, že ukážete svoju osobnosť a necháte vyniknúť svoj vlastný štýl. 

Na výber máte obľúbené nude odtiene, ktoré sú už niekoľko rokov trendy. Počas jesene ich ľudia zbožňujú, a preto si ich zaobstarajte vo forme oblečenia a doplnkov aj vy. Ak tieto odtiene moc nemusíte a chceli by ste zvoliť niečo tmavšie, vyberte si náramky v čiernom prevedení s rôznymi vzormi.


Na jeseň sa nosí aj kontrast. Ten dokážete vytvoriť veľmi jednoducho, pomocou správne zvoleného oblečenia a doplnkov. V prípade tmavého outfitu si vyberte jeden z našich bledších kúskov. Napríklad v bielom alebo ružovom prevedení. A naopak, ak máte oblečené niečo bledšie, nebojte sa staviť na tmavý a výrazný kúsok z našej ponuky.

Plus, najväčšou výhodou náramkov je, že ich môžete akokoľvek kombinovať podľa seba. Nemusíte nosiť len jeden. Pokojne si vyberte z ponuky niekoľko variantov. My máme radi kombináciu odtieň v odtieni, kedy kombinujeme jednotlivé podobné odtiene ako napríklad hnedú, béžovú a bielu. Poprípade skúšame aj niečo nové a k výrazným farbám vyberáme neutrálne. 

To, čo si však vyberiete, je čisto na vás a vašom štýle. Kým niektorí majú radi jednoduché a jednofarebné outfity, iní zas radi siahajú po niečom extravagantnejšom. Pre každého však máme niečo. Z našej ponuky si vyberie úplne každý. 

A to stále nie je všetko. Jeseň je prípravou na zimu a taktiež vianočné obdobie. Ak chcete byť v predstihu, začnite vyberať pekné náramky svojim priateľom a rodine. Určite ich poteší, ak im vyberiete niečo osobné. Niečo, čo ich bude vystihovať. 

Vyberte im k náramkom prívesky a dajte im pamiatku, ktorú budú pri sebe vždy nosiť. Nehovoriac o tom, že im kedykoľvek môžete prívesok dokúpiť. 

Náramky v našej ponuke majú široké možnosti. Dajú sa prispôsobiť každej osobe. Dobre vyzerajú na každej ruke. Ukážte, že viete, ako sa pripraviť na jeseň. Vyberte si ten, ktorý najviac vystihuje vašu osobu alebo štýl. 

Užite si toto pochmúrne a smutné obdobie. Nečakajte na jar alebo jeseň. Žite v prítomnosti a ukážte to náramkami od Pulso.