Naplánuj to s PULSO!

IMG_20200418_130807

Plánovanie či time management. Organizáciu času môžete označiť mnohými spôsobmi. Nehľadiac na názov, celé plánovanie je veľmi potrebné a dôležité pri mnohých úkonoch a aktivitách, ktoré v živote robíme. Nejde len o profesijný a pracovný život. Často viete naplánovať aj mnohé veci v osobnom živote.

Je na vás, do čoho budete všetky povinnosti plánovať. Môžete si zakúpiť diár a písať si doň všetko. Môžete využívať aplikácie, ktorých sú desiatky. Alebo môžete využiť ten najefektívnejší spôsob a to plánovanie do našich nových plánovačov, ktoré sú orientované na úplne všetky smery. Nájdete tu ako plánovanie práce, tak aj plánovanie osobného a súkromného života.

V prípade práce by ste sa mali v našej najnovšej kolekcií orientovať najmä na zoznam Telefón, kde si môžete vypísať všetky telefónne čísla, Riešim tento projekt, kde si naplánujete celý postup vytvorenia nejakého pracovného projektu alebo nejakej úlohy, či Poznámky na míting, ktoré vám zas môžu pomôcť pri stretnutí s obchodnými či pracovnými partnermi.

Okrem spomenutých v našej najnovšej kolekcií nájdete ďalšie veľké množstvo plánovačov do práce. Na osobný život využijete napríklad plánovač Vitaj nový týždeň, do ktorého sa dá naplánovať úplne každá aktivita, ktorú chcete počas ďalšieho týždňa vyskúšať.

Alebo plánovače na jedlo ako napríklad Recepty či Čo bude fajné na jedenie. Všetky tieto plánovače poskytujú dostatok miesta na to, aby ste si do nich naplánovali všetko, čo potrebujete.

Samozrejme, mnohé veci sa v živote naplánovať nedajú. Tie najkrajšie zážitky a momenty, ktoré si zapamätáme navždy, sú často práve tie, ktoré prišli spontánne a neplánovane. Mnoho vecí je však potrebné si naplánovať. Najčastejšie ide o rôzne stretnutia, na ktoré nesmiete zabudnúť alebo pracovné úlohy, ktoré musíte urobiť.

Namiesto toho, aby ste si plánovali všetky úlohy na papieriky, ktoré následne stratíte, zvoľte naše plánovače. Tie môžete mať neustále pri sebe. Na rozdiel od veľkých a ťažkých diárov ich jednoducho vložíte aj do malej kabelky. Zmestia sa úplne všade. Jediné, čo k nim budete potrebovať je pero.

Naplánujte si všetko potrebné pomocou našej novej kolekcie plánovačov a užite si uprataný a organizovaný život aj vy. Pomocou nich sa zbavíte stresu a užijete si voľný čas bez toho, aby ste museli premýšľať, na čo ste ešte zabudli.