Levanduľové pečate

levandulove-pecate-8

Svadobné, narodeninové, meninové či akékoľvek iné oznámenia, listy alebo len strany v diári a denníku. Všetky môžu vyzerať omnoho lepšie a krajšie, keď ich správne ozdobíte. Nálepky boli v minulosti obľúbené, no dnes sú klasikou, ktorá síce neurazí, no na druhej strane ani nezaujme. Ak chcete povýšiť svoju korešpondenciu alebo len listy v denníku o úroveň vyššie, siahnite po samolepiacich levanduľových pečatiach.

Pečate majú dlhú tradíciu a históriu. Využívali sa už pred storočiami. A síce mali v minulosti úplne inú funkciu, dnes sú dekoráciou, ktorá pozdvihne úroveň nielen listu, ale aj stránok v diári.

Samolepiace pečate sa veľmi jednoducho používajú. Nepotrebujete k nim nič iné. Stačí, aby ste ich len nalepili a následne sa tešili z pekného výzoru papiera. Výhodou levandule je to, že skrášľuje každú jednu pečať. Je jemná a v kombinácii s pastelovou fialovou farbou je ako stvorená na používanie po celý rok.

Nehľadiac na to, či radi píšete listy svojim priateľom, alebo im chcete len niečo oznámiť, je dôležité urobiť to štýlovo a zaujímavo. V dnešnej dobe, kedy sa konverzácie presunuli do elektronickej sféry, potešíte každého, komu niečo pošlete. A keď na obálke uvidí pečať, radosť sa znásobí.

Samozrejme, ak sa bojíte, že by sa pečať mohla odtrhnúť pri manipulácii na pošte, jednoducho ju nalepte na samotný list. Efekt bude ten istý, plus vy nebudete musieť rozmýšľať, či sa pečať dostala adresátovi. Zlepšite deň nielen sebe, ale aj svojim blízkym. Zaobstarajte si niekoľko samolepiacich pečatí a skrášlite každý jeden list. A ak by ste náhodou listy nepísali, jednoducho ich využite na dekorovanie diárov, zošitov alebo rôznych iných papierov. Je to len na vás.

Zlepšite deň nielen sebe, ale aj svojim blízkym. Zaobstarajte si niekoľko samolepiacich pečatí a skrášlite každý jeden list. A ak by ste náhodou listy nepísali, jednoducho ich využite na dekorovanie diárov, zošitov alebo rôznych iných papierov. Je to len na vás.