Svadobné oznámenia

svadobne-oznamenie-apricot-love-6

Svadobná sezóna je v plnom prúde a vy plánujete tú svoju? Okrem šiat, dekorácií, zákuskov a ďalších maličkostí, nezabúdajte na jednu dôležitú vec. Sú ňou svadobné oznámenia. Tie patria k základom a mali by ste ich mať vybraté niekoľko mesiacov či týždňov pred samotným dôležitým dňom. Musia totižto stihnúť prísť všetkým hosťom.

Svadobné oznámenia spravidla ladia s predpokladanou svadobnou výzdobou. Nie je to však pravidlom. Ak sa vám páči niečo odlišné, pokojne siahnite po tom. Oznámenia majú zaujať, pritiahnuť pozornosť a odlíšiť sa od tých, ktoré vaši hostia dostali od iných novomanželov. Snažte sa sledovať nielen celkový výzor, ale tiež menšie detaily, ako typ písma, dekorácie alebo orámovanie.

Naše svadobné oznámenia sú unikátne tým, že ich vieme doladiť presne podľa vašich predstáv. To znamená, že je len na vás a vašej predstavivosti, čo zvolíte. Chcete niečo jemnejšie a jednoduchšie, alebo ste presným opakom a túžite po honosných oznámeniach dekorovaných zlatým písmom, sušenými kvetmi či pečaťami? Veľmi radi vám vyjdeme v ústrety.

Okrem toho určite potešíme aj tých, ktorí nemajú žiadnu predstavu o svojich oznámeniach. Pripravíme vám návrh, ktorý doladíme podľa vašich požiadaviek.

A netreba zabúdať ani na celkové balenie oznámení. Štýlové obálky nie sú všetko. Myslite tiež na pekné stuhy, ktoré nimi previažete, a pečate, ktorými obálku zalepíte a doplníte. Dôležitý je prvý dojem. Hosť sa poteší hneď ako oznámenie dostane. A to ešte nevie, čo všetko ho čaká vo vnútri.

Začnite svoju svadbu dňom, keď vyberiete svadobné oznámenia. Myslite na to, že takéto oznámenie vyberáte raz za život, a preto je dôležité celý proces dobre premyslieť. Nechajte sa riadiť vašou fantáziou a inštinktom. Dohodnite sa s partnerom na tom, aké oznámenie si predstavujete a nechajte na nás, aby sme vám vytvorili váš sen.