Pečatenie s PULSO.

pecatidlo-1

Kým v minulosti bolo pečatenie obálok úplne bežným zvykom, rokmi zanikol. Dnešné obálky sú strohé, zalepené lepidlom a doplnené jednou maličkou poštovou známkou, ktorá často nemá ani zaujímavý dizajn. List, ktorý je vo vnútri možno poteší, no biela obálka recipienta nijakým spôsobom nenadchne. Zmeňte to! Siahnite po štýlových pečatidlách a doplnkoch, ktoré patria k nim. Skrášlite celú obálku a zaujmite príjemcu hneď ako ju dostane.

Pečatidlá sú v našej ponuke novým kúskom, ktorý vám dáva možnosť doplniť nielen obálku, ale taktiež akýkoľvek balík či klasický papier. Pečatiť môžete čokoľvek, čo potrebujete. Zabudnite však na atramentové pečiatky, ktoré dnes dostanete kúpiť v takmer každom papiernictve. V našej ponuke nájdete skutočné pečatidlá, ktoré fungujú na základe topenia vosku.

Takýto typ pečiatok je nielen zaujímavý, ale vyzerá omnoho lepšie. Nehovoriac o tom, že pečatidlo sa môže využiť nielen na jednu, ale rovno na viacero farieb. Vyberte si zlatý, medený alebo vínovočervený vosk, ktorým ozdobíte každý jeden papier či dokonca svoj diár.

Pečiatky majú viacero dizajnov. Vyberať si môžete napríklad zo srdiečka, ornamentu alebo hviezdy. Okrem samotných vzorov máme aj rôzne nápisy ako Happy birthday alebo Open me. Naša ponuka je široká, no uvedomujeme si, že každý má iné preferencie. Ak by ste nenašli to, čo hľadáte, pečatidlo si môžete nechať urobiť na mieru.

Pripravte sa s nami na odosielanie listov. Okrem pečatidiel a voskov budete potrebovať aj pekné farebné obálky. Na výber máme ružovú, modrú, ružovozlatú, žltú či zelenú. Nechýbajú ani stuhy, ktorými každý list skvelo doplníte. Keď sa už raz pre odosielanie listov rozhodnete, nech to stojí za to!

Pečatidlá aj vosky dodávame v krásnych elegantných nádobkách. Ak teda chcete niekoho potešiť a kúpiť mu takýto kúsok na Vianoce či narodeniny, pokojne tak urobte. Odpadnú vám starosti s dlhým a náročným balením. Škatuľka vyzerá dobre sama o sebe. Nie je potrebné, aby ste ju do niečoho ešte balili.

Odosielajte svoje listy so šmrncom a štýlom. Doplňte ich o klasiku vo forme pečatidiel a stužiek.