Ako ozdobiť oznámenia?

kvety-do-pecati-bordova-3

Oznámenia a listy nemusia byť len prázdne a nezaujímavé papiere, ktoré obsahujú čierny text. V skutočnosti ich môžete doplniť rôznymi doplnkami, ako napríklad zaujímavými pečiatkami.

V našej ponuke nájdete desiatky rôznych pečiatok. Vybrať si môžete podľa farby alebo toho, aký vzor preferujete. Niektorí majú radi skôr mininalizmus, a preto siahnu po jednoduchom srdiečku alebo peknom nápise. Iní majú radi skôr niečo zložitejšie, a preto si vyberú kombinované vzory.

S pečiatkami sa robí veľmi jednoducho. Stačí si vybrať vzor, ktorý preferujete a následne ho použiť.

A na čo všetko sú pečiatky vhodné? Takmer na všetko. Ozdobte svadobné alebo narodeninové oznámenie. Prípadne si ozdobte stranu v diári alebo v zápisníku. Fantázii sa medze nekladú.

V našej ponuke nájdete pečiatky na úplne všetky udalosti a situácie. Na bežné dni sa vám budú páčiť vzory ako kvety, srdiečka, motýle alebo nápisy, ako napríklad Love, Just Smile či Miss You.

Na špeciálne udalosti si prídete na svoje s nápismi ako Happy Birthday, Merry Christmas či Let It Snow. V rámci vzorov sú zas vhodné napríklad detské nohy na oznámenie o narodení.

Nie každý však vie, ako s pečiatkami robiť, prípadne na ne nemá čas. V tom prípade stačí siahnuť po novinke v našej ponuke, ktorou sú samolepiace pečate. Tieto kúsky vyzerajú rovnako, ako klasické, len s tým, že sú praktickejšie a rýchlejšie na použitie.

Rovnako ako pri bežných, aj pri samolepiacich si budete môcť vyberať z desiatok vzorov a nápisov. Pokojne ich prispôsobte presne podľa seba a podľa udalosti, na ktorú ich chcete použiť.

Skrášlite každé jedno oznámenie, list či svoj zápisník štýlovým doplnkom vo forme pečiatky. Ukážte, že vám na adresátovi záleží. Zlepšite mu deň a pošlite niečo, čo rozhodne neočakáva. Maličkosti sa v dnešnej dobe cenia omnoho viac, ako si myslíte. Keď si budete na nich zakladať, uvidíte, že uspejete.