Život plný šťastia s plánovačmi

planovac-A4-A5-dnes-je-krasny-den-5

Plánovanie a zapisovanie jednotlivých činností a aktivít je dôležité. Len vtedy, ak si správne rozdelíme čas, ho môžeme aj naplno využiť. Univerzálne a prázdne zápisníky, ktoré nemajú zaujímavé motívy, však žiadnym spôsobom nelákajú. Ľudí plánovanie často prestane po krátkej dobe baviť.

Ak patríte k tejto skupine ľudí aj vy, máme pre vás skvelú správu. Vytvorili sme novú kolekciu plánovačov a zápisníkov, ktoré si zamilujete. Každá strana je iná, vďaka čomu bude plánovanie hrou a nie nudnou povinnosťou. Jednotlivé strany majú jemný dizajn, ktorý si zamiluje úplne každý.

Predchádzajúci rok bol pre mnohých náročným. Situácie, do ktorých sme sa dostali, neplánoval nikto z nás. Spravte si rok 2021 krajším. Zlepšite si náladu po každom otvorení zápisníka. Užívajte si každý jeden deň a buďte vďační aj za maličkosti.

Spravte si každý večer trochu času a premyslite sa nad dňom, ktorý ste prežili. Čo všetko vám priniesol? Na čo ste hrdí a za čo ste vďační? Napíšte si aj tie najmenšie detaily.

Hovorí sa, že plán, ktorý si nezapíšete na papier, je len snom. A sen sa bez plánovania neuskutoční. Preto si do plánovača vypíšte, čo všetko chcete tento rok, mesiac či týždeň stihnúť. Môže to byť maličkosť ako prečítať knihu alebo si nájsť čas na obľúbený seriál. Prípadne niečo omnoho väčšie, ako napríklad začať v novej práci.

Pri plánovaní jednotlivých povinností vám môžu napadnúť ďalšie nápady a zaujímavé veci. Zapíšte si ich všetky na papier, aby ste na ne nezabudli. Namiesto toho, aby ste ich však zapísali na zdrap papiera, ktorý nakoniec náhodne vyhodíte, využite zápisník. Napíšte si všetky nápady a myšlienky. Jednoducho všetko, čo vás ťaží alebo potrebujete zo seba dostať von.

Myslite na to, že plánovanie nemusí byť len nepríjemnou činnosťou, ktorá vám zaberá čas. Môžete pri nej prísť na príjemné myšlienky a zlepšiť si náladu. Jediné, čo na to budete potrebovať, je štýlový zápisník alebo plánovač.