Sušené kvety do pečatí

susene-kvety-blossom-peach-1

Jar pomaly prichádza a s ňou aj teplé počasie, dlhšie dni, farebné kvety a hlavne, lepšia nálada. Ľudia majú počas teplých ročných období akosi viac času. Ten si užívajú spolu s rodinou vonku, pri bazéne alebo len tak, v záhrade. Tešíte sa na toto všetko aj vy? Nie ste sami.

Na jar a leto sa tešíme aj my. Práve preto sme posledné týždne usilovne pracovali na tom, aby sme vám kúsok z nej mohli dožičiť už teraz. Prineste si atmosféru tohto príjemného obdobia do svojho domova pomocou sušených kvetov v pečatiach aj vy. Potešte seba a svojich blízkych niečím zaujímavým. Niečím, čo možno ešte nikdy nevideli.

Sušené kvety vyzerajú v pečatiach zaujímavo. Pritiahnu pozornosť a skrášlia každý papier či list. Na výber máte množstvo druhov. Romantické duše si na svoje prídu pri krásnej ruži alebo tmavšej levanduli. Minimalisti si zamilujú jazmín či kvet broskyne.

Tmavšie typy kvetov budú krásne dominovať najmä v bielom vosku. Bledšie zas v tmavom. Kombinovať ich môžete na desiatky až tisícky spôsobov. Je to len na vás. Fantázií sa však medze nekladú. Vytvorte si svoju obľúbenú kombináciu.

Výhodou viacerých farebných prevedení je najmä to, že ich môžete prispôsobiť danému oznámeniu. To znamená, že na svadbu použijete biele alebo jemné ružové lupienky, na Valentína červené a ružové a na oznámenie o narodení modré alebo červené, podľa pohlavia dieťatka.

Kvety skombinujte aj s nápisom alebo vzorom na pečatidle. Možností je nespočetne veľa. Spravte si svoju vlastnú, jedinečnú pečiatku, ktorá bude vašim podpisom.

Všetky sušené kvety sú predávané v malých nádobkách. Jednoducho ich tak uskladníte aj na dlhšiu dobu. Nikde sa vám nevysypú a nespravia neporiadok. Nádobky sú praktické. Po tom, ako kvety miniete, ich môžete využiť na niečo iné.

Stavte aj vy na jedny zo sušených kvetov. Ozdobte list, zápisník alebo oznámenie. Detaily sú práve tým, čo tvorí celok. Nikdy ich nepodceňujte.