Nová kolekcia pečatidiel

folia-do-pecati-rosegold-5

Radi ozdobujete svoje listy, oznámenia alebo len strany v zápisníku či v diári? Tentokrát to môžete urobiť omnoho štýlovejšie a krajšie. Spolu s našimi pečiatkami vytvoríte krásny list, ktorý bude nielen elegantný, ale hlavne štýlový. Dajte si záležať na tom, čo posielate. Malé detaily dokážu štýlovo dotvoriť celok.

V našej ponuke môžete nájsť desiatky rôznych vzorov. Ak ste ich doma už všetky vyskúšali, prípadne si nenašli to, čo ste hľadali, určite vás potešíme. Prichádza totižto nová kolekcia, ktorá je plná zaujímavých vzorov na každodenné používanie.

Jar a leto sú charakteristické dobrou náladou, slnkom, teplým počasím a akousi voľnosťou. Toto všetko sa odrazilo aj v našej kolekcií. Očakávať tak môžete vzory, ktoré vám vyčarujú úsmev na tvári. Samozrejmosťou sú kvety a lístky, ktoré vás dopredu navnadia na najobľúbenejšie ročné obdobia.

Na výber máte, ako vždy, niekoľko farebných možností. Vosk sa prispôsobí každému vášmu pečatidlu. Je len na vás, do akého štýlu ozdobíte oznámenie, list či papier.

Okrem toho nesmieme zabúdať na všetkých zaľúbených. Zamilovanosť je pre mnohých charakteristická romantickými večerami, prechádzkou po parku alebo výletmi. Práve preto by ste svojej polovičke mali ukázať lásku iným spôsobom. Ak nie ste spolu, pošlite jej romantický list s krásnou zamilovanou pečiatkou. Na výber toho máte hneď niekoľko.

Samozrejmosťou je srdiečko alebo bozk. Ak by ste chceli využiť minimalistické nápisy, stavte na nápisy ako Milujem Ťa, Xoxo, Save our Date alebo Thank You. Štýlovou pečiatkou dáte najavo všetky svoje city. Využite naše pečiatky na to, aby ste svoju polovičku prekvapili. Povedzte jej, ako sa cítite a to úplne bez slov. Výber je široký, rozhodne si prídete na svoje.