Vyjadrite lásku náramkom

vyjadri-to-naramkom-6

Valentín sa nezadržateľne blíži a väčšina z nás premýšľa, ako ho tento rok prežije. Sviatok zaľúbených bude tento rok iný, no rozhodne ho netreba z kalendára vyškrtnúť. Práve naopak. Oslávte ho doma spolu s chutným jedlom a zaujímavým darčekom.

Kúpa darčeka je jednou z najťažších vecí. Aj napriek tomu, že osobu poznáme, často nevieme, čo by ju potešilo. Občas sa zdá, že má úplne všetko. Svoju lásku však nemusíte potvrdzovať drahými šperkami, čokoládou alebo kvetmi.

Vyjadrite svoje city nežne a priamo pomocou našich náramkov. Darujte krásny kúsok, ktorý bude mať vaša partnerka alebo partner vždy pri sebe. Pri každom pohľade na doplnok si na vás spomenie.

Výhodou náramkov je najmä to, že ich môžete prispôsobiť presne podľa toho, čo má obdarovaná osoba rada. Urobiť tak môžete pomocou štýlových príveskov. Lásku vyjadrite srdiečkom, prípadne nápisom “Love”.

Ak by ste chceli náramok vyskladať špeciálne podľa mena, vyberajte jednotlivé písmená. Doplniť ich môžete aj príveskom anjelika alebo zámku v tvare srdiečka. Valentín však nemusí byť len o srdiečkach a kvetinkách. Pokojne do náramku pridajte kotvu, číslo, anjelské krídla, motýľov či štvorlístok.

Kombinácií je nespočetne veľa. Každý náramok je originálnym kúskom, ktorý nemá nikto iný. Výber rozširuje ešte ponuka kovu. Ak vaša polovička nosí najradšej striebro, zvoľte to. V ponuke si však môžete vybrať aj z klasického či ružového zlata. Rovnako sú na tom aj prívesky.

Užite si tohtoročný Valentín tak, ako sa patrí. Namiesto neosobných vecí darujte lásku v podobe nášho náramku so zaujímavými príveskami. Ukážte svojej polovičke, že ju poznáte a že vám na nej záleží. Takýto Valentínsky darček môže pri sebe nosiť každý deň. Krásne jej doplní outfit a pritiahne pozornosť na ruky.